Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha a lányom...

Mit csináljak ha a lányom folyton hazudozik nekem de én tudom az igazságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ma véletlenül ahogy mentem boltba akkor megláttam egy fiúval csókolozni és még azt se mondta hogy van barátja meg most sem. Amikor hazaért megkérdeztem tőle hogy mit csinált? Erre ő csak a barátnőivel játszott utána amikor hazamentek ő is jött haza,de ez nem igaz mivel láttam mit csinált. Mit csinálhatnék hogy igazat mondjon nekem ?

Válaszokat előre is köszönöm

A lányom 13éves



2016. ápr. 19. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/205 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Minek mondja el? Lehet ez volt az első csók
2016. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/205 anonim ***** válasza:
19%
Jezusom ez Durva a Mai 13 evesek :o Amugy ulj le vele beszelni Es addig Tedd Ezt Meg Mig nincs tul késô.Mondd el neki,Hogy tudod az igazat és kapjon egy kemény fejmosást.
2016. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/205 anonim ***** válasza:
24%
Most ez komoly kérdés? Simán az megmondani neki, hogy ne hazudjon, mert láttál amit láttál, mondja meg ki az a fiú, amúgy meg szigorítás minden téren!Persze csak ha nem akar hamarosan nagymama lenni...
2016. ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/205 A kérdező kommentje:

#2 igen ezen gondolkodtam én is de a lányom apja aki a férjem azt mondta hogy várjunk egy hetet hátha elmondja

De szerintem nem mondja el akkor se

#1 mi az hogy semmit? 13 éves

2016. ápr. 19. 22:04
 5/205 anonim ***** válasza:
91%
szerintem ha kellően komoly a dolog, el fogja mondani, ez lehet, hogy nem egy hét lesz, hanem mondjuk 2-3 is...
2016. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/205 anonim ***** válasza:
73%
Csókolózott valakivel... Hűha XD De most komolyan, lehet, h 2-3 hét múlva talán bemutatja neked. És akkor úgy jobb tudni, hogy smárol? Vagy mi? xD
2016. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/205 anonim ***** válasza:
83%

Juuuuj de buták vagytok :D majd nyílván ha szigorítunk, akkor jobb lesz a helyzet főleg egy kamaszodó lánynál akinek ilyen szülei vannak...nincs bizalom, sajnos ez van. Esetleg úgy kellet volna nevelni, hogy ezeket elmondja neked.De ez is sokmindent megmutat , hogy itt kérsz segítséget idegen emberektől miközben 13 éve anyja vagy.

Mit csinálj? Semmit...volt 13 éved nevelni,bizalmat kiépiteni...nemsikerült.

Durván fogalmaztam de ezt gondolom. Azért remélem sikerül megbeszélni....

2016. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/205 anonim ***** válasza:
21%
Ovszert mindenkepp vegyel neki nehany szatyorral mielott nagymama leszel.
2016. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/205 anonim ***** válasza:
21%
#7: Lehetsz vagy 16 éves. A közhelyeket megtanultad, gratula.
2016. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/205 anonim ***** válasza:
91%

Húgom 14 és hazudik mint a vízfolyás jobb esetben csak elhallgat ezt azt. Én tudom mert bennem megbízik. Szóval ha úgy vesszük van tapasztalatom.

Te ismered a lányod de én semmiképp nem ajánlanám a fejmosást és a szigorítást. Csak megvadítod vele ha hasonló mint a húgom. Főleg ha eddig szabadon volt engedve.

Sokan ebben a korosztályban már aktív szexuális életet élnek a szülők tudtával vagy rosszabb esetben tudta nélkül.

Ülj le vele és próbálj megértő lenni. Ha nem mondta el annak oka van. Főleg ha nyíltan hazudik arról merre járt. Nálunk ez az ok hogy nem tartja anyát alkalmasnak arra a húgom hogy bármit megosszon vele mert általában nem figyel rá ha meg igen többnyire épp letolja valamiért. Hidd el nem az a jó módszer ha előadod a hú de kemény anyuka vagyok magánszámot. Persze nevelni kell a gyereket de előbb próbáld egyenrangú félként kezelni és meghallgatni mi is jár a fejében. Mindezt a lehető legkevesebb előítélettel és haraggal. Ne vitatkozni akarj vagy példát statuálni hanem megérteni az ő nézőpontját még akkor is ha esetleg bántó amit mond. Könnyen megeshet hogy az lesz ha őszinte.

Persze nekem nincs gyerekem innen könnyű okosnak lenni. Viszont ismerek egy tinilányt és a problémáit aki látszólag a lányod cipőjében jár.

Ne vegyél bántásnak semmit nem annak szántam :)

Remélem segítettem.

2016. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!