Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha saját életem kioltásával...

Ha saját életem kioltásával fenyegetőztem büntetendő? Bövebben lent..

Figyelt kérdés

Felhívtam a 116-123-as vonalat és ott bejelentettem azt, hogy öngyilkosságot tervezek. A hölgy felhívta a 112-es segélyhívót, és elmondta neki hogy mit tervezek stb. A fél rendőrség keres. Ha megtalálnak. Ez esetben lecsuknak? Vagy mit tesznek? A negatív válaszadokra nem vagyok kiváncsi. Értelmes választ. Kiváncsi vagyok, hogy ez esetben mit tesznek stb. Előre is köszönöm!

Régóta tervezem.



2017. jún. 1. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Stílszerűen halálbüntetés jár érte:D

Najó, nem.

Nem azért keresnek, hogy megbüntessenek, hanem hogy megmentsenek! De ha te nem ezt akarnád, minek jelentetted volna be?

2017. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szenes43 ***** válasza:
65%
Ha mozdul a Yard akkor bevisznek valami lepukkant zárt pszichiátriai osztályra és ott rájössz hogy jobban jártál volna ha telefonálás helyett magadhoz nyúlsz.
2017. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A telefon másik végében hallani lehetett ahogy beszélt a diszpécserrel. Már régóta tervezem, tegnap egy útra feküdtem ki.
2017. jún. 1. 12:37
 4/14 A kérdező kommentje:
De kiakarom magamat ny..rni.
2017. jún. 1. 12:38
 5/14 A kérdező kommentje:

Amugy is az életem romokban hever.


24/Férfi.

2017. jún. 1. 12:40
 6/14 anonim ***** válasza:
44%

Gratulálok.

Ilyen idióták miatt leterheltek a szervek.

Más meg meghal, mert nem érnek ki időben.

Mi az anyádnak jelentetted be?

2017. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Mi tart vissza?


Az öngyilkosságok esetében egyértelműen látszik, hogy ki akar tényleg meghalni, és ki akarja csak drasztikusan felhívni magára a figyelmet, mert nem kap elég törődést. Utóbbiak szoktak erről posztolgatni, búcsúlevelet hagyni, felhívni bármilyen módon magukra a figyelmet. Akik meg akarnak halni, azoknem kérdeznek, nem beszélnek, csak csinálják. És nem feltűnően, hanem simán otthon fellógatja magát.

Azzal, hogy kifekszel egy útra, eléred, hogy törődjenek veled. Ugyanis rengetegen fognak szidni, ha fél napra leáll a közlekedés.


Te nem akarsz meghalni. Te kilátástalannak érzed az életed.

2017. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Az öngyilkossági kísérletet, és a bejelentést szerencsére még nem büntetik. De a yard inkább attól van leterhelve, hogy autósokat büntet az utakon.
2017. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

nem, de leszíjaznak és elvisznek a pszichiátriára.


a valóságban: leszíjaznak, elvisznek egy lepusztult szar kórház nevű épületbe és bezárnak 2 csöves és 2 bolond közé akik szintén ezzel fenyegetőztek és meg is próbálták. ha ez megvolt, kieengednek pár óra múlva (mondjuk mikor felébred az orvos, vagy van ideje veled foglalkozni), majd elmész. örülhetsz ha nem kapsz el valamit

2017. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs arra kapacitása a magyar egészségügynek, hogy pszichiátriai osztályra zárjanak be.Talán akkor, ha közveszélyes vagy, de akkor se sokáig tartanak bent.
2017. jún. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!