Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha saját életem kioltásával...

Ha saját életem kioltásával fenyegetőztem büntetendő? Bövebben lent..

Figyelt kérdés

Felhívtam a 116-123-as vonalat és ott bejelentettem azt, hogy öngyilkosságot tervezek. A hölgy felhívta a 112-es segélyhívót, és elmondta neki hogy mit tervezek stb. A fél rendőrség keres. Ha megtalálnak. Ez esetben lecsuknak? Vagy mit tesznek? A negatív válaszadokra nem vagyok kiváncsi. Értelmes választ. Kiváncsi vagyok, hogy ez esetben mit tesznek stb. Előre is köszönöm!

Régóta tervezem.



2017. jún. 1. 12:29
1 2
 11/14 szenes43 ***** válasza:
Mikor valami kezdeményezésre a mentő beszállít akkor betesznek egy zárt osztályra ahol hely van és visszazárják az ajtót. Munkaidőben bejön majd a pszichiáter doki és ha nagyon ráér megszemléli az újonnan behozott félcédulásokat.Olyan hogy nincs rá kapacitás az nem létezik,a mentő mindenkit behord kit ezzel kit azzal.Az úton senkit nem hagynak,és minden kórháznak van pszichiátria osztálya s tudvalévő hogy az nem szanatórium.
2017. jún. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

#11-es jól mondja. Nagy valószínűséggel bevisznek a pszichiátriára, először a szubra kerülsz, adnak anti-depresszánst, esetleg nyugtatót. Ha javul az állapotod, látják, hogy már nem vagy önveszélyes, akkor felkerülsz (jó esetben is max. néhány nap) a rehabilitációra, ott sokkal elviselhetőbb a környezet, ha nem lenne a sok beteg, talán még jól is érezné magát az ember. Egy szakember beszélget néhanapján veled, foglalkozásokon kell részt venned, és amíg meg nem állapítják az diagnózist, hogy kutya bajod, vagy esetleg szkizotípiás vagy, vagy még rosszabb (csak példaként írtam), addig legalább 1 hónapot bent leszel. Legalábbis ez a tapasztalat, de inkább 1.5 hónap.

Soha ne add fel a reményt, kitartás!

(Én a helyedben azt mondanám, hogy részeg voltál, ezért hülyeségeket beszéltél, hátha hamarabb kiengednek, vagy vmi ilyesmi.)

2017. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az öngyilkossági kísérletet nem büntetik, de valószínűleg érezték, hogy komolyan gondolod és ezért értesítették a rendőrséget. Nem büntetni akarnak, hanem megmenteni.
2017. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vonulj el egy elhagyott bokros helyre és zabálj patkánymérget, ha ez kell neked
2018. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!