Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A magyar kormányok, miért nem...

Zero-eco86 kérdése:

A magyar kormányok, miért nem költenek többet a magyar rendőrség fegyverzetére?

Figyelt kérdés
Ha megnézem az elmúlt éveket, én azt látom, hogy az összes kormányra igaz, hogy nem költött pénzt a rendőrség fegyvereinek a korszerűsítésére, és tudni szeretném hogy miért. És most nem a hagyományos mindentvivő válaszra vagyok kíváncsi, mely szerint nincs rá pénz.

2017. jún. 30. 05:47
1 2
 11/13 szenes43 ***** válasza:

Öreganyám bezárkózott a spájzba,eltorlaszolta magát és dobálta ki a befőtteket közben szidta bőszen a kormányt. Jött a TEK a PSZH-n kuporgott egy sereg mindenre kész hadfi.A királyi kisvasút nevében felszólították hogy hagyjon fel e galád tettel és inkább éltesse,tapsolja meg a jelenlegi felállást még akkor is ha túl savanyú az uborka.

Mindenért a TEK-et hívják s így a yardon látott csúzlik elégségesek egy gázpisztoly ellen is.

2017. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ezek az emberek az életüket kockáztatják, minden nap, olyan nagy bűn, hogy az ember szeretné, hogy ha a fegyveréhez nyúl akkor bízhasson benne?
2018. szept. 16. 03:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Milyen életüket? ki se szállnak ha 2 kisebbséginél több van a riasztásnál, testvérem keleti pálya mögött lakott, házba két "rivális" kisebbségi család, egyik este egymásnak estek késsel, dobbal, nádifahusánggal, mellette lévő épület a kerületi rendőrkapitányság, ki se mertek menni már vagy 20-30 perce belezte egymást a két család mire kijött 6 rendőr DE nem hogy rendet tegyen hanem hogy biztosítsa a kiszálló mentősöket akik fura mód fegyver nélkül is kimennek bárhova.


Díszpintyek meg pávák manapság a rendőrök, 28-30 éves rendőrpáros egy hölgy (ha lehet annak nevezni miután "személyit ba.d meg" volt a köszönése) meg egy 35 körüli pasas, taknyos voltam eltüsszentettem magam miközben mindkettő lefele nézett mert az egyik közösségi oldalon szórakozott a másik meg belebújt az irataimba akkorát ugrottak felrúgod se ugrik ekkorát.

2018. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!