Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentett egy orvos hivatal...

Feljelentett egy orvos hivatalból mi a teendő?

Figyelt kérdés
Na sziasztok úgy hallottam hogy feljelentett egy orvos hivatalból mert állítólag megvertem valakit. A történet úgy indult hogy jöttem fel horgászatból és egy ismerősöm nekem támadt, de én elfutottam előle hazajöttem és kész. másnap mondja haverom hogy a srácot nagyon megverték és engem mondott az orvosnak mint elkövetőt. Hajnal 1-2 óra volt senki nem látta hogy elfutok előle ahogy azt se hogy rám támad hogy bizonyítsam az igazam? a másik meg hogy mennyi idő múlva fognak engem megkeresni ha valóban feljelentett? 4 vagy 5 napja történt a dolog.

2017. júl. 10. 11:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
10%
Ott olvastad a másik felet?
2017. júl. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
2017. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Na ez elég érdekes hogyha tényleg róla van szó hogy ő is itt kér segítséget. Mivel tudom igazolni hogy nem én voltam ahogy leírta az illető is 2en voltunk de én nemértem hozzá 1 újjal sem nemhogy viperával(ez nekem új) botzsákkal vödörrel a kezemben örültem hogy eltudtam menekülni. amúgy elég részeg volt az ember majdnem a saját lábában is hasra esett
2017. júl. 10. 12:16
 4/31 anonim ***** válasza:
Beszéljetek privibe. Lehet nem ugyanaz az eset.
2017. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
írok neki lehet igazad van hogy nem egy esetről beszélünk. De ha mégis akkor bajba leszek? itthon aztmondják nemkell félnem nem én voltam nemlátták mi történt engem sem igazol de őt sem. Még ha igaz is lenne(egyenlőre az se biztos hogy feljelentett) neki kell bizonyítani először is hogy megtörtént a dolog de azt egymaga meg nemtudja szóval semmit sem csinálhatnak velem. Meg olyat mondtak még hogy az biztos hogy nem mondta hogy ő támadott rám és elfutottam előle(ki mondja azt hogy megakartam valakit verni de én kaptam ki ezért feljelentem). ha esetleg behívnának és elmondanám utána őt fognák hazugságon már felém billenne a mérleg. ez így van?
2017. júl. 10. 12:28
 6/31 anonim ***** válasza:
1 állítás, egy tagadás az nem egyszerű dolog. Majd kiderül. Nem tudom.
2017. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Andizsuzsi ***** válasza:
73%

napikamu.hu


Az orvos nem tesz feljelentést. Bejelentést tesz a rendőrségen a sértett személyazonosító adataival. A többi már nem az ő dolga.

2017. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
szóval akkor az kamu lehet hogy az orvosnak mondta hogy én voltam és az engem jelentett fel? hogy működik ez légyszi segítsetek nemakarok bajba keveredni. Bejelenti a rendőrségen hogy megjelent nála egy ember ez és ez volt a baja és kész?
2017. júl. 10. 13:03
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
AZ orvosnak kötelessége bejelenteni ha egy sérülés, betegség bűncselekményből( most az mindegy, hogy szabálysértés, garázdaság stb, az orvos nem jogász) származhat, annak gyanúja felmerül. Mérlegeli, hogy az adott dolog abból származhat-e, és ha úgy ítéli meg a akkor jelenti. Rendőrségnek, gyámügynek, éppen ahova kell. Azonban nem név szerint fogja bejelenteni, hogy a páciens azt monda, hogy a Kovács Jóska volt. Az már a rendőrség dolga kideríteni, hogy ki volt. Tök mindegy az orvosnak, hogy ki volt.
2017. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%
Ha előbb utóbb a rendőrségen is előkerül a neved, nem valószínű, hogy ilyenért majd házhoz megy a rendőrség. Majd beidéznek, de az nem 4-5 nap. Nem úgy mennek a dolgok, mint a filmeken, sem az orvosi, se a rendőrségi.
2017. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!