Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Betörte az orromat szilveszter...

Betörte az orromat szilveszterkor valami félőrült, voltam ma röntgenen, megállapította, hogy az orrcsontom, arccsontom nem tört el. Ettől még az orrporc eltörhetett, sérülhetett? Ha igen, mi a teendő? Hogyan gyógyítják? Stb?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orrporc sérülhetett, de ha bármi komolyabb gáz lett volna ott helyre teszik. Ha egyenesen áll az orrod csak fel van dagadva jegeld kicsit a színe meg a fájdalom majd elmúlik, ezt mint a bordákat vagy a lábujjat nem tudják gipszelni vagy hasonló, csak ne feküdj az arcodra a többit a természet elintézi.
2017. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy picit máshogy állnak az orrlyukaim, de nem vészes.. egyébként bedagadva is alig van az orrom, egy kicsit az egyik oldala.. nagyon meg vagyok fázva, cseppentettem orrcseppet, viszont mindig úgy érzem, mintha lenne valami a sérült orrlyukamban.. nem lehet h a porc eltömi kicsit? vagy pl. az orrporc törést is észrevették vna a röntgenen az orvosok, és csak olyan bajom lehet, ami idővel meggyógyul magától?
2017. jan. 2. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a fülorrgégész mikor megnézett akkor belekukkantott az orrodba nem csak rtgre küldött el, ha levált volna valami azt észre veszi.
2017. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feljelentést tettél?
2017. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vizsgált fülorrgégész, csak orvos nézte, hogy nem-e tört el.
2017. jan. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!