Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bilincset csak rendőr viselhet...

Bilincset csak rendőr viselhet az övén nem?

Figyelt kérdés
Ma láttam az egyik plázában, egy szép megtermett emberkét, civil öltözékben, az övén rádióval, hátul bilincsel, meg egy harmadik kis tartókával, amibe szerintem paprikaspray lehetett. Ez civil ruhás rendőr volt?
2017. júl. 27. 16:34
 1/4 anonim válasza:

Biztonsági őr. Rendőrnél gumibot lett volna, de a civileknél lőfegyver is lenni szokott.

Rendőrök nem hordoznak paprikasprayt.

2017. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zápor 3.0 ***** válasza:
A négy mondatból (mondatrészből) hármat cáfolnék. Civil ruhás rendőr nem nagyon (nagyon nem) hord gumibotot, fegyvert se feltétlen visel (vagy rejtve), a paprikasprayt meg szerintem csak úgy írta a kérdező. Mivel tokban volt, lehetett akár gázspray is, ami rendszeresített eszköz, egyenruhás és civil ruhás állománynál egyaránt.
2017. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Fegyveres biztonsági őrt láttál.
2017. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 just in válasza:
Az övén?? Inkább rajtad...
2022. okt. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!