Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A TEK-esek lelőnek, ha rájuk...

A TEK-esek lelőnek, ha rájuk lövök?

Figyelt kérdés
Ezen annyiszor gondolkoztam, de sosem tudtam eldönteni, hogy simán, kérdés nélkül lepuffantanak-e vagy nem lőnek le. Félre ne értsen senki, semmi okuk a TEK-eseknek hozzám kijönni, csak érdekelt a kérdés. Jogtisztelő állampolgár vagyok és én inkább segítek a hatóságoknak.

2017. aug. 2. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz rájuk lőnöd.
2017. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"A TEK-esek lelőnek, ha rájuk lövök?"


Nem. Meghívnak egy kávéra, aztán havernak fogadnak. Anyám ilyen kérdést :D

2017. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem kell ide a tek, én is szívesen lelőlek hülyegyerek
2017. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Csak nehogy én lőjelek le, te seggarcú barom. Az ilyen idegbeteg állatokra, mint te, nem pazarolnám a lőszert, hanem elütnélek. Tudd, hogy hányadán állsz!
2017. nov. 10. 20:47
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed? Naná, hogy lelőnének és nem csak a TEK- esek, hanem a "sima" rendőrök is. Sőt, alighanem már akkor is, ha fegyvert után nyúlsz. Már csak az életösztön is ezt diktálja.
2017. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 bot0811 válasza:
Én ezt úgy tudom hogy:ügye minden akciót elég jól megszerveznek, ezek adatok szerint adják ki a parancsot.Ha sejtik hogy fegyverrel vagy akkor lelőnek ha te rájuk lősz,de ha semmilyen fel tevés nincs hogy nálad lenne fegyver vagy használnád is.Akkor csak parancsra lőhetnek pl:te vagy a TEK-es észre veszitek a gyanúsítottat ő rádrohan csak te rá lősz és lelőtèl egy cibilt és akkor mész a sitre.
2017. nov. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lőnek hullává, csak harcképtelenné, vagyis kézen, lábon, térden vagy ilyesmi. Akkor már rosszul célzol, és öten ugranak rád. De azokban az időkben, amikor az Ökotárs alapítványra is egy tonna fegyveres ment, gondolod, hogy egy fegyveresre nem menne egy rakás?
2017. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 árokpart ***** válasza:
Nem puszira megy ki a TEK senkihez. Azt már általában bármilyen hatósági kivonulás előtt a titkosszolgálat nem kicsit csekkolja le, hogy milyen és mekkora erővel és mikor kell valakikre lecsapni. Nem a szomszéd pl. Mariska néni pletykái alapján szállnak ki a kommandósok a 21. században. Ilyen buta kérdést . A járőr is simán lelőhetne.
2017. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!