Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen vicces történetetek...

Milyen vicces történetetek van rendőrökkel kapcsolatban? Légyszi, röhögjünk együtt!

Figyelt kérdés
Az enyém: srác itt M.o.-n külföldi autóval, küföldi személyivel igazoltatnak. Mondom külföldi a személyi erre a rendőr megkérdezi: Maga magyar állampolgár? Hahahaha
2010. máj. 25. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nagyon gáz. Talán tanulnod kéne, nem pedig a rendőrökön röhögni... 1-2 rendőr alapján ne ítéljünk el minden rendőrt, de gondolom csak eddig terjed az értelmi színvonal. Gratulálok. Remélem nagy magyarnak vallod magad. Söpredék.
2010. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
itt előttem ez nyilván rendőr lehet
2010. máj. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

"Szerintem ez nagyon gáz. Talán tanulnod kéne, nem pedig a rendőrökön röhögni... 1-2 rendőr alapján ne ítéljünk el minden rendőrt, de gondolom csak eddig terjed az értelmi színvonal. Gratulálok. Remélem nagy magyarnak vallod magad. Söpredék."


Te aztán szépen beégetted magad. Senki se mondta, hogy elítéli az egész állományt.

Grat a logikádhoz.

2010. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer lehet nevetni riportereken, politikusukon stb akkor miért ne lehetne rendőrökön is.


Én a tvbe láttam 1 felvételt ahol 2 db uborkával fizettek le rendőrt.

2010. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom aki nem hagy ki egyetlen lehetőséget sem ha rendőrrel találkozik.

Már sötétedett. Kecskemétről mentünk Budapest irányába.

Köröznek a lámpával. Megállunk. A haver kiszáll és így köszönti a közeget.

- Gondoltam, hogy maguk azok mert csak rendőrök meg a k*rvák szoktak itt ácsorogni, de k*rváknál nincs elemlámpa.

A rendőr morcosan mondta a betanult szöveget :

- Jogosítvány, személyi, forgalmi...

Erre a srác kicsatolja az övét és elkezdi kigombolni a nadrágját. A rendőr szeme kikerekedik.

- Tudja biztos úr piacon voltunk. A zsebtolvajok miatt varrattam egy belső zsebet a nadrágomba. Itt tartom az iratokat és a nagyobb összeget. Viszont a zsebhez csak akkor férek hozzá ha kigombolom a nadrágom.

2010. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Ez inkább durva mint vicces: a barátom elkapott egy faszit az utcán, mert hőbölgött, és mindenkinek neki akart menni, a barátom lefogta, és jöttek a rendőrök és a barátomnak kicsavarták a kezét, mert azt hitték, hogy ő a "rossz fiú". kapják be, hülye vakok...
2010. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!