Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 10 év múlva, és most, mennyire...

10 év múlva, és most, mennyire veszélyes egy nőnek rendőrnek lenni?

Figyelt kérdés
Életveszélyes? Sok a haláleset? Anyaként veszélyeztetném azt hogy a gyermekeim anya nélkül nőnek fel? Továbbtanulás elött állok.

2017. szept. 9. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ hová kerülsz.

Utcán egyébként se éri meg sokáig lenni...

Írj rám, ha érdekel a véleményem.

2017. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Itthon nem annyira kivéve ha kelet magyarországra kerülsz. Legalábbis legtöbb ember fél a rendőröktől ha nő ha férfi. Keletmagyarország más de a többi biztonságosabb jóval.
2017. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

elenyésző számban halnak meg rendőrök szolgálat közben, gyárakban több a maradandó sérüléssel járó baleset.

10 éven belül szvsz komoly változások nem lesznek, de persze senki se jósolhatja meg.

2017. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Most kering egy video a neten, amin egy migráncs Svédországban a rendőrök autóját kövekkel töri szanaszét. Hárman (köztük két rendőrnő) sem tudják megfékezni.

Amikor lábra kapott Merkel Willkommen kulturja, magamban 10 évet adtam, hogy megbánja. Azt gondoltam, annyi idő kell, míg elözönlik az országot és Európát. Nagyot tévedtem, két év se nagyon kellett hozzá. Szóval 10 évre előre meglehetősen nehéz korrekt képet festeni.

2017. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Én ha tehetném betiltanám ezt a rendőrnősdit ugyanúgy, mint a katonák esetében. Engem nagyon irritál, amikor egy csaj rendőr kint van utcán rágózik, meg keménykedik.. szánalmas! Nem beszélve arról, hogy abszolút nem nőies, és lehet vitázni nyugodtan egy komolyabb balhéban a lányok elhullanak! Persze akkor meg jön a szöveg, hogy ők is ugyanúgy el tudják látni ezt a melót, francokat! Egy komolyabban összerakott banda úgy vágná fülön valamelyiket, hogy a lába sem érné a földet! Nevetséges ez az egész!
2017. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!