Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Marihuána fogyasztáson kaptak,...

Marihuána fogyasztáson kaptak, mikorra várható a további fejlemény? Leírásban

Figyelt kérdés
Fogyasztáson kaptak, pozitív lett a gyorsteszt. 2g volt nálam a helyszínen, lefoglalták. Házkutatásnál semmi sem találtak. Első ilyen esetem. Kihallgatáskor az elterelést választottam, kaptam egy igazolást is hozzá. Várnom kell még valami hivatalos papírra vagy idézésre? Bíró vagy ügyész előtt nem voltam még. Hogyan kezdjem el az elterelést? Semmiről sem tudtak tájékoztatni. "odaviszünk aztán mit tudom én" "Fogalmam sincs. Intézned kell, pár heted van" stb

2017. okt. 25. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Fuck the laws. I❤ marijuana.

Én Hollandiába fogok költözni,az a legjobb ország.

2017. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik akkor azzal a papírral kellett öcsémnek megkeresni a megfelelő helyet (bírósági stb tárgyalás nem volt, és ha elmész akkor nem is lesz semmi folytatás). Viszont az elterelésről meg annyit,hogy testvéremet ott nagyon jól elterelték abba az irányba,hogy hol mennyiért stb stb. Elmondása alapján egy nagy vicc volt az egész foglalkozás (pláne miután esze ágába nem volt leszokni)
2017. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Máskor ne fogyassz. Börtön is lehet (2-5 év).
2017. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!