Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hova süllyedünk, hogy prostitu...

Hova süllyedünk, hogy prostituáltakat közvetítő weboldallal dolgozik össze a gyakorikérdések, és a rendőrség ezt elnézni?

Figyelt kérdés

Finoman szólva is agyonreklámozzák itt azt az oldalt, amit nem akarok megnevezni. Van egy weboldal, ahol adózatlan jövedelemre tesznek szert prostituáltak, ezt szexpartnerkereső oldalnak adják ki, de ez csak kiskapu. Miért kell ilyenben a gyakorikérdéseknek együttműködnie?

Ott van a szexualitás kategória, ahol egy árva pirosbetűs felirat figyelmeztet, hogy a 18 év alattiaknak el kell hagyniuk az oldalt. (Tehát semmi olyasmi, hogy kattintani kell, hogy ha nemmel kattintasz, akkor nem enged be az oldal.) Ennek ellenére naponta írnak 18 év alattiak abba a kategóriába, és ott van a prostituáltakat közvetítő oldal reklámja is. Ez egy nagyon becstelen, elítélendő, csúnya módja a manipulációnak.


Akkor én is beadhatok kérvényt, hogy nem szeretnék adózni, mert nálam nagyobb jövedelműek sem adóznak, sőt még reklámozzák is őket? Mert így lenne igazságos.


Lehet, hogy törölni fogják ezt a kérdést. Az elmúlt hónapban 3 mail üzenetet is írtam a gyakorikérdéseknek, illedelmes stílusban, de semmilyen választ nem kaptam, ezért is teszem fel itt a kérdést.


Csak azért már kicsit furcsa, hogy kerítésben működik közre a gyakorikérdések, mindezt egy kiskaput kihasználva, így legálisnak van álcázva az, ami illegális.


Egyáltalán minek kell szexpartnerkereső oldalt is reklámozni? Aki annyira akarja, úgyis megtalálja az ilyen oldalakat, a többieket reklámmal manipulálni pedig nagyon nem kéne! Mi van, ha valaki az itteni reklám miatt megy el prostituálthoz, amit majd később bevall a jövendőbelijének, és emiatt a családjuk megy tönkre? Ezt is lehet büntetlenül?


2017. nov. 5. 15:26
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy az oldalon szoktak feltenni kérdéseket, melyekben arra a bizonyos weboldalra utalnak. Ez eléggé határozottan reklám, nem? Weboldalakat pedig tilos itt reklámozni.

Nem furcsa kicsit, hogy ilyen nagy teret kap egy prostituáltakat közvetítő oldal? Ingyenreklám, mert nekik az is jár. Erről is írtam már több mint egy hónapja a gyakorikérdéseknek e-mailt, természetesen nem válaszoltak.

2017. nov. 17. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!