Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hová tűntek a már több éve...

Hová tűntek a már több éve eltűnt emberek?

Figyelt kérdés

pl : Till Tamás kisfiú 2000-ben tűnt el... Ackermann Dávid is 2009-ben... és nagyon sokan vannak akik több éve, évtizede eltűntek...


Rendőrség honlapján nézegettem...


Szerintetek mi lett velük? Felnőtteknél még csak csak el tudom képzelni, hogy új életet kezdtek, valami miatt... na de a gyerekek, fiatalság?


2017. nov. 24. 18:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ez nagyon érdekes volt köszi :)
2017. nov. 24. 22:45
 12/15 anonim ***** válasza:
64%
Németh Szilárd megette őket.
2018. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Elgondolkodtató Dávidról ez a sztori. Elég nagy port kavart az interneten is annó. Azért írok csak most ide, mert ma megláttam a képét a tejesdobozon ami azért elég durva, hogy mai napig így árulják.

De ahogy olvastam, meg láttam amit az akkori barátai mondtak, szinte össze-vissza, teljesen más sztorikat..hát több sebből is vérzik már ez az ügy. Nekem az az álláspontom, hogy már régóta nem él, ez szerintem biztosabb mint az, hogy még életben van.

2018. febr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Update:

Ackermann Dávid továbbra sincs meg.

Szathmáry Nikit ,egy gyulai férfi ölte meg. Elütötte kamionsofőrként,mert közben telefonált, aztán bepározott. Ahelyett hogy a rendőrséget hívta volna,megfojtotta a kislányt , és hurcolázta a holttestét. Több ügye volt a fickónak később is, erről hallgatott a családja előtt is. Később valami hivatalos szervtől kérték vagy az ujjlenyomatát vagy valami hasonlót, és jött a telefon ,hogy egyezik a Niki biciklijén vagy valamilyén találttal.

Be is vallott mindent. Börtönben ül.

2022. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
*parázott
2022. szept. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!