Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit át verek, becsapok...

007 fröccs kérdése:

Ha valakit át verek, becsapok és ezzel pénzt küldd nekem a számlámra de én utólag nem fogom teljesteni amit kér. Azért járhat valami böntetés?

Figyelt kérdés
melegnek álcáztam magam egy valódi melegnek aki fizetett volna a testemé. montam csak ugy megyek ha előbb perkár a számlámra. ez a srác nem csak meleg hanem bolond is xd. na mindegy az a lényege hogy én nem vállalom be a szexuáli aktust mert én hetero vagyok és utálom a melegeket.
2017. nov. 30. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg járna, gyakorlatilag nem foglalkozik ilyesmivel a rendőrség.
2017. nov. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Természetesen járhat "böntetés". A banki átutalás és az internetes beszélgetés elég egyértelmű bizonyíték, itt már csak azon múlik a dolog, hogy feljelent-e.
2017. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Indulhat ellened eljárás és felügesztettet is kaphatsz érte meg a pénzt is vissza kell fizetned.
2017. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Több minden miatt is megbüntethetnek ha feljelent. Pėnzt csaltál ki nulla szolgáltatásėrt. A bevėteledről nem hiszem hogy a nav felė teszel bevallást noha nem adóköteles x összegig stb stb stb. Remėlem feljelent!
2017. nov. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Btk. 373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


(2) A büntetés vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés, ha

a) a csalás kisebb kárt okoz, vagy

b) a szabálysértési értékhatárt meg nem haladó kárt okozó csalást

ba) bűnszövetségben,

bb) közveszély színhelyén,

bc) üzletszerűen,

bd) jótékony célú adománygyűjtést színlelve

követik el."

[link]

2017. nov. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Büdös nagy paraszt vagy. Remélem előbb-utóbb lecsuknak másért, és minden este meghúznak, csak épp fizetség nélkül 😀.
2017. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%
Cigány vagy fogadjunk te r..tkes sz@rházi.
2017. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
a helyesírásodból meg a stílusodból ítélve így is úgy is börtönben fogod végezni, tehát fölösleges pont emiatt aggódnod
2017. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 év heló
2017. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
NEM JÁR ÉRTE SEMMI MOST JÁRTAM UTÁNA TI BOLONDOK. HA VALAKI ISMERETLENNEK EL KÜLDD PÉNZT AKKOR MÁR AZ AZ Ő BAJA VESSEN MAGÁRA. KÜLÖNBEN IS SIMÁN TUDNÁM A BIROSÁGON HAZUDNI HOGY NÁLA VOLTAM ESTE. NEHOGYMÁR AZÉRT BÜNTESSENEK MEG MERT NEM MENTEM EL HOZZÁ? XXXXDDDDD PFF.
2017. dec. 1. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!