Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Utólag megbüntethetnek csendhá...

Utólag megbüntethetnek csendháborításért?

Figyelt kérdés

Kihívták a rendőrt, aki felvette az adataimat. Helyszíni bírságot nem adott, csak azt mondta, hogy ezért akár 30.000 Ft-ra is megbüntethet.

Miután elment tőlünk, odament ahhoz a szomszédhoz, aki kihívta.


Utólag megbüntethet a rendőr, vagy helyszíni bírság jár ezért? Hogyan tudják bizonyítani a dolgot, ha nem történt tetten érés?

Nem írtam alá semmit, de az adataimat felvették.



2012. máj. 12. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Természetesen megbüntethetnek utólag is.

De első esetben nem szoktak.

Ha másodszor is ki kell,hogy menjen a hatóság hozzád,akkor viszont már tutira lesz bünti.

2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Mértek decibelt, hogy mennyire volt hangos?
2012. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
erről eszembe jutott az hogy amikor javítottuk fel a lakást, szomszéd becsöngetett, egybőlazzal kezdte fel fogom magukat jelenteni! fater meg vissza mondta jónapot magának is! és azzal a lendülettel becsukta az ajtót xD amúgy meg decibelt leszarják, ha valakinek hangos vagy akkor hívhatsz rendőrt, utólag meg mif@sznak akarnak megbüntetni
2012. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__28919..

Az én kérdésem. :D

Az végül nem derült ki h elegek e bizonyítéknak a vallomások, az elévülési idő 6 hónap, ha hozzád kiment a rendőr, lehet utólag kapsz majd csekket.

2012. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Meg. Akár még 30ezer forintra is.
2012. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem írtam alá semmit.Csak említette a rendőr,hogy meg büntethet,csak én nem hittem el. Akkor mondani kellet volna,hogy meg büntet. Vagy nem szólnak?
2012. máj. 12. 17:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Na egyet tisztázzunk.

Csendháborítás címén, feljelentést a kedves szomszédnak személyesen a kapitányságon kell megtennie.A folyosón nem lehet feljelentést tenni,egy szolgálatban lévő rendőrnél.A másik:Hogy valaki követett-e el csendháborítást vagy nem,azt azért "megnézik".Ennyi erővel feljelenthetem bármelyik szomszédomat,mert a sikeres érettségit ünnepelték egy családi összejövetelen,és engem ku@ára zavar a hangos zene.Ilyen alapon minden csendháborításnak számítana.Az adataidat azért vették fel,mert valaki rád hívta a rendőrséget.Na de mégis mit csináltál???: DD

2012. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a felettem írónak.Feljelentést a folyosón nem lehet tenni.
2012. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Írja már le aki 0 meg 16 százalékokra pontoz le h tulajdonképpen mit akar? o.O
2012. máj. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy barom pontoz le mindenkit,de nem csak ebben a kérdésben.Akit lát nyomja a piros kezet:(((
2012. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!