Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakit át verek, becsapok...

007 fröccs kérdése:

Ha valakit át verek, becsapok és ezzel pénzt küldd nekem a számlámra de én utólag nem fogom teljesteni amit kér. Azért járhat valami böntetés?

Figyelt kérdés
melegnek álcáztam magam egy valódi melegnek aki fizetett volna a testemé. montam csak ugy megyek ha előbb perkár a számlámra. ez a srác nem csak meleg hanem bolond is xd. na mindegy az a lényege hogy én nem vállalom be a szexuáli aktust mert én hetero vagyok és utálom a melegeket.
2017. nov. 30. 07:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ok... Hülye suttyó homokoskanna. Hidd ezt. Majd a böriben análtágításkor is legyen ekkora arcod.
2017. dec. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jár érte. Ne légy naiv. Ismerősöm majdnem letöltendőt kapott amikor hasonlóan trükközött Vaterán.
2017. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Shai-Hulud ***** válasza:

Ne legyenek hiú ábrándjaid.


"melegnek álcáztam magam egy valódi melegnek"

Vagyis tévedésbe ejtetted.


"montam csak ugy megyek ha előbb perkár a számlámra."

Vagyis haszonszerzési céllal.


Tehát tökéletesen kimerítetted a "csalás" megnevezésű vétséget, ami két év szabadságvesztéssel büntethető.

Ha feljelent érte, sok pénzedbe fog kerülni egy jó ügyvéd - a másik lehetőség, hogy egyszerűen leülöd...

2017. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
mehetsz a börtönbe homokláda
2017. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha pedig azt hazudod, hogy átmentél hozzá beteljesíteni az ígeretet, akkor illegálisan kur válkodtál, mivel nem fizettél utána adót. :D
2017. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!