Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi volt a legjobb és a legross...

Mi volt a legjobb és a legrosszabb tapasztalatod a rendőrséggel?

Figyelt kérdés
vagy rendőrrel
2017. dec. 1. 22:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 06:41, ugyanez.

40 perc után kiértek (tettenérés volt), mivel nem volt kár elmentek. Megemlítettem hogy az ablakot is tapizta (ott jött volna be), kilincseket is próbálgatta, talán lesz ujjlenyomat, de nála biztos az új beépített röntgentechnológia volt, ami ránézésre megmondja hogy van -e ujjlenyomat, vagy sem. Ugyanaz a szöveg (uccse lesz meg).

Azért rá 2 hónappal sikerült másnak betörni, ott se lett meg, de ezért van biztosítása az embernek.

Elhiszem hogy nem egyszerű szakma, de legalább az alap erőfeszítés legyen meg. Legalább tettesd egy kicsit, hogy érdekel, ha pedig már nem akkor felejtsd el a szakmát és keress olyat, amiben még tudsz szenvedéllyel dolgozni.

2017. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zápor 3.0 ***** válasza:

"Nem az a baj hogy nem lett meg a tettes a betörésnél. Kijöttek és köszönés után azonnal mondták úgy se lesz meg a tettes."


Hát parancsnokként ilyenért én is tarkón b*sznám az illetőt. Ilyet ne mondjon a rendőr, semmilyen körülmények közt se. Még ha azt mondaná, hogy kicsi az esélye, ami még igaz is lehet. De szerintem a "megtesszük, amit lehet", jobban hangzik.


Mi nemrég fogtunk betörőt, és év elejéig visszamenőleg közel két tucat betörést találtunk, amit ő követhetett el. Nyilván persze az egy dolog, hogy mi tudjuk, hogy ő volt, a bizonyítás már más tészta.

2017. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zápor 3.0 ***** válasza:

6-os!


Természetesen a két marék szerencsét úgy értettem, hogy egyébként a rendőrség is megtett mindent, amit lehetett és reális volt. De sajnos a rendőrök is hibáznak.


Ami a történetdet illeti, valószínűleg nem egyedi. Hogy mi lett a kamerafelvételekkel, valószínűleg úgysem tudjuk meg. El tudom képzelni azt is, hogy valóban kikérték, de nem volt értékelhető, de sajnos azt is, hogy nem kérték ki. Illetve ennél cifrábbat is tapasztaltam már. Persze a te szompontodból ezekre a hibákra nincs mentség.


Ami a határozatokat illeti, az valóban problémás tud lenni. Sajnos sokszor elintézik azzal, hogy nem merült fel olyan bizonyíték, ami alapján az elkövető kilétét megállapíthatták volna ill. hasonló (a pontos szöveget nem tudom fejből). De gyanítom, ebből csak annyi j9n le az emberekbek, hogy nem csináltak sz*rt se. Ilyenkor érdemes lehet iratbetekintési lehetőséget kérni.

2017. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!