Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az apám olyanokkal fenyeget,...

Az apám olyanokkal fenyeget, hogy szájon ver, agyon ver. Mit tehetek? Hívjam ki rá vagy mi?

Figyelt kérdés

Bármit mondok, megy az, hogy ne beszélj, szájon verlek. Meg is tette egyszer, úgy hogy felszakadt a szám. Tiszta vér volt a párnám, meg a nyakláncom is elszakadt. Utána számon kértem, akkor úgy beverte az orromat, hogy eleredt az orrom vére, mindezt azért mert anyám megmondta neki, hogy rossz jegyet kaptam. Nem is mondott rá semmit, amikor a véres ruháimat mostam, akkor sem,csak hogy megérdemeltem. Azóta többször fenyeget, hogy agyonver, úgyhogy a mentő visz el. Meg ma is mondtam valamit (semmi sértőtt, nem is róla, tényleg), beszólt, hogy most ő beszél fogjam be vagy szájon ver. Meg is ijedtem.

Ez a megoldás bármire hogy arcon verjük a gyengébbet?


2017. dec. 26. 22:06
1 2
 11/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
89%

Egy korábbi kérdésnél már leírtam: a mai Magyarországon a szülők jelentős része nem alkalmas szülőnek. Alkoholizmus, stressz, pénztelenség, alacsony iskolázottság, csonka családok... egy beteg társadalom sok beteg embert termel ki magából.

Kölyköt csinálni a ló is tud, az nem egy nagy dolog. Nem kell hozzá ész. Felelős szülőnek lenni? Ritka az ma már, mint a fehér néger. Izé, varjú, na érted. Érdekelne mondjuk, hogy a jó édes anyuka mit szól az agresszív, alkoholista, félállat, az életben sikertelen, a kudarcokból eredő dühét a tőle függő, nála gyengébb gyermeken levezető mintaapuka gyermeknevelési szokásaihoz, efölött hanyag eleganciával átsiklottunk... van az a mondás a bűnösökről, a némákról, meg a cinkosságról.

Egyébként iskola, tosztályfőnök, gyermekvédelem, gyámhatság, ebben a sorrendben.

2017. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

Jaj istenem :(

Menj szólj a családsegítőknek!

Menekülj onnan!

Ne élj ebben!

Engem vert az édesanyám kiskoromban..

Most meg lelkileg terrorizálnak, de már most 18 évesen próbálok nem tudomást venni róla, és "harcolni" ellenük!

Engem teljesen tönkretettek..Ne hagyd, hogy veled is ez történjen!

2017. dec. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 árokpart ***** válasza:
Szólj a gyámügynek nagyon gyorsan és igen a rendőrségnek is. A kollégák majd elbeszélgetnek vele azt hiszem, de az ilyen meg is érdemli.
2017. dec. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy ilyen erőszakos akciót titokban telefonnal. Már hang is elég lehet, videó mégjobb. Utána családsegítő.


Ne várd meg míg nagyobb bajt tesz benned vagy édesanyádban. Nincs joga titeket terrorizálni. Senkinek.

2017. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!