Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendészeti középsuliban a...

Rendészeti középsuliban a felvételinél utána szoktak nézni az orvosok gépen a jelentkezők kórtörténrtének?

Figyelt kérdés
Ugye van a lapon rengetrg kérdés, hogy voltál-e depressziós, ilyenolyan beteg stb. Beírom hogy nem, akkor akár a rendőrorvos vagy akár a rendőrpszichológus utána fog nézni hogy igaz-e vagy nem érdekli őket?

#RSZKI #rendészet #körmendi rendészeti #adyligeti rendészeti
2018. jan. 3. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
igen, ott mindnnek utánanéznek és depressziós nem lehet rendőr. ott azonnal kell reagálni
2018. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy egyes ember kórtörténetének képesek utánanezni? :O és aki régen járt pszichológushoz pl 4 ève azt kizárják? Én ugy tudom van egyéni elbíràlás
2018. jan. 3. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Értelemszerűen függ, hogy miért voltál.
2018. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek, hanem szúrópróbaszerűen.

Rápróbálhatsz, aztán vagy bejön, hogy letagadod, vagy nem.

Viszont, ha évekig pszichológus voltál, én nem javaslom.

Nekem elég sok ismerősöm rendőr vagy volt, főleg mióta vannak ezek a pár hónapos képzések.

Szar, állandó ideg, aki régebb óta ott van, annak 30 évesen gyomorfekély, ki van a szíve stb.

Persze ez nincs ráírva senkinek a fejére.

2018. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor olyat lehet , hogy beírom hogy nem, aztán max ha kiderül akkor elmagyarázom és elbírálják egyénileg,

VAGY

kormányablakon keresztül le lehet tiltani hogy hozzàférjen bárki a leleteimhez (sőt azt is le lehet tiltani, hogy az látszódjon hogy le van tiltva valami :D )

2018. jan. 3. 10:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod, hogy '§nem', aztán kiderül, hogfy mégis, miért bírálnának el pozitívan!

Melyik az a társadalom, amelyiknek hazudós rendészeti dolgozókra van szüksége?

Ha te azt le tudod tiltani, hogy a Hatóság hozzáférjen bármihez is veled kapcsolatban, ráadásul úgy, hogy ne látszódjék a letiltás ténye, akkor minek az infók egy helyen tárolása, minek a Hatóság?

2018. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ne higyjed egyébként, hogy ilyen könnyű megtéveszteni az orvosokat az előszűrésen. Külön meg fog vizsgálni pszichológus, ami egy egész napos manőver. A saját vizsgálataira fog, hagyatkozni. Nem lesz szüksége rá, hogy a te szavadra hagyatkozzon. Ha defektes vagy, ki fog derülni, ezt garantálom.
2018. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok defektes “kedves” utolsó..

Lenyeg hogy 4 eve voltam 2 alkalommal enyhe depresszio miatt orvosnal. Nem reszletezem, olyanfajta depresszio, ami idoszakos es sok embert erint. Akkor inkabb valljam be, es akkor ugyis elbeszelgetesen rakerdeznek hogy mivolt hogyvolt es akkor ha latja hogy nincs gaz meg elmondom akkor elvileg nem jelenthet akadalyt?

2018. jan. 3. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:

"elvileg nem jelenthet akadalyt?"

Minden esetre kevesebbet, minha elhallgatáson, vagy hazugságon kapnak.

Az 'elvileg'-nek semmi értelme, mert gyakorlatilag vagy megendik, hogy járj abba suliba, vagy nem.

Ha elvileg engedélyezett, de gyakorlatilag be sem engednek...

2018. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nadenden válasza:

Kedves kérdező :)

Ne aggodj. Ha ugy erzed hogy mar nincs semmi baj agyban es kiegyensulyozott vagy akkor nem kell tartanod tole hogy kiszornak. Emberek vagyunk nem robotok. A lenyeg hogy mindent oszinten valaszolj meg aztan a pszichologussal valo beszelgetes soran elmondhatod miert alakult ugy ahogy.

2018. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!