Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Wadie CS gáztöltény csappantyú...

Wadie CS gáztöltény csappantyú kiszakadás?

Figyelt kérdés

Mivel nyár óta megint hiánycikk a 9mm-es knall gáztöltény, van itthon még 2 évig jó Wadie 80mg k , és HW37-esbe illetve RG59-esbe szeretném használni.

Van valakinek tapasztalata hogy ezekben is kiszakad-e a csappantyú és elakasztja a dobot?

Vagy az egész csak egy hibás széria miatti hiszti volt?



2018. jan. 15. 17:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Igen, kiszakad. Nem csak egy széria és ez nem egy hiszti.


Nekem RG59-em és Zoraki R1-em van. Az évek alatt többször vettem hozzájuk Wadie-t kíváncsiságból és mindig kiszakadt egy táron belül max két-három lövés után.


Egy barátomnak Keserű Pitbullja is van (tudom hogy gumis, de gázt is lehet vele lőni), abból is kiszakadt, elakadt a fegyver.

2018. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, máris kiveszem belőlük. :/ Tudnál még segíteni? Van lejárt szavatosságú (kb 5év) Umarex CS , azt elsüti szerinted?

Egy doboz Walther van, sajnos nem vettem többet. Vegyesen táraznám.

2018. jan. 15. 19:52
 3/21 anonim válasza:
64%
Az első válaszoló hazudott neked. Utánanéztem, és semmi értelme annak amit mond... Ne higyj neki
2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor most kiszakad vagy nem szakad ki??? A you tube-os teszteken van ilyen és olyan is. De mind régi videó. Van egy új, azon a hw88 simán kiküld 5 wadie-t CN-ből gond nélkül.
2018. jan. 19. 19:35
 5/21 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a Wadie CS műanyagkupakos töltényt Rg59-ben. 5-ből 5-öt kivitt, sem elakadás sem elcsettenés nem volt!

Vagy tényleg hiszti az egész, vagy az Rg59 viszi a Wadie-t.

2018. jan. 21. 09:40
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Az nem igaz, nem szakad ki, a mostaniak sem, ezt az egészet egy fegyverboltos, és baráti köre terjeszti évek óta, manipulált képekkel illusztrálva, ahol látszódik, hogy utólag piszkálták ki a csappantyút, mert jellegzetes sérülések vannak rajtuk. Nem is tud kiszakadni, gondold már végig hogyan működik egy forgópisztoly, ha mégis kiszakad, az csak durván selejtes fegyvertől lehet, de olyanból meg akármelyikből is kiszakadhat.
2018. jan. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is ez volt a tapasztalatom. Ha megnézed, egy kicsivel nagyobb is a wadie csappantyúja, ezért (szerintem) az Rg59 kicsit lötyögősebb dobja miatt biztosabban is tüzeli. Szóval nekem semmilyen kimozdulást vagy elakadást nem produkált.
2018. jan. 23. 11:16
 8/21 anonim ***** válasza:
17%
Ezt a marhaságot . Több fórumon írták de még a vundersőn műsorszerkesztője is lefotózta amikor egy tesztet csináltak , Zoraki forgó a 2.lövésnél beragadt a Waditől . Aztán miért terjesztené boltos azt hogy tré a töltet amikor maga is forgalmaz és a bevétel lényeges ? A fordítottja igaz , sunyi vagy tudatlan boltos és magánszemély rátukmálja a gyanútlan emberre a hibás patront . Bizonyos régi HW-k Record chief vitte gond nélkül , újak közt is Alfa meg egyedi esetekben Röhmök .
2018. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Így van, még német oldalakon is a magyar illető próbálja lejáratni a gyár termékeit, leszólva mindenkit akinek semmi baja nem volt eddig velük. Lehet szépen járni a külföldi fórumokat, mindenhol ugyanaz az ember a fotóival.

Szokásos stílusban (kihanemén fegyverguru, mit magyarázol nekem?!), eltéveszthetetlen.

2018. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha valaki SAJÁT tapasztalatait írná meg, nem azt amit olvasott, meg hallott. A szóban forgó videó amire mindenki hivatkozik 5 éves! Öt! Nekem simán vitte , semmi baja nem volt a tölténynek. Az hogy a Röhm tüzeli szerintem azért butaság, mert semmilyen csappantyú kimozdulás nem volt túlzott mértékben még ki sem emelkedett. Ha a fegyver mókolva van, erősebb kakasrugóval előfeszítve, akkor el tudom képzelni talán józan paraszti ésszel, hogy akkorát ver a csappantyúra, hogy kiszakad. Mit mondtam, az Rg59-es simán vitte ha lesz lehetőségem kipróbálom a Hw37-esben is.
2018. jan. 25. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!