Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kéne tennem, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy ne parázzak rá ennyire?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Volt egy 1 éves kapcsolatom 16-17éves korom közt. Az akkori barátom 21 éves volt akkor. Alapjáraton féltem az első együttléttől így csak fél év után szántam rá magam. És igen rászántam mert a barátom annyira szerette volna már és hiába, hogy engem nem vonzott ez a dolog, de gondoltam hogy hátha jó lesz, megtetszik, megszeretem. De mivel féltem az egésztől nem tudtam rendesen ellazulni és fájt...nagyon... Namost nekem ez egy borzasztó élmény volt ezért is vettem rá magam olyan nehezen és óckodva a következő alkalomra kb 3 hónappal később. Adtam még egy esélyt ennek az egésznek. És akkor történt, hogy elszakadt... go orvos..de nem volt ügyeletben senki (vasárnap volt) a nővér írt fel 72órásat amit rögtön be is vettem. Úgy érzem ez teljes mértékben rányomta a bélyegét a sexuális életemre. Ezek után többet nem voltam hajlandó lefeküdni vele. Most szakításunk után kb.1 évvel megismertem egy srácot akiért teljesen odavagyok (21éves). 3hónapja vagyunk együtt és elmondtam neki, hogy velem ez történt, hogy tisztában legyen a dolgokkal. És ekkor mondta, hogy nála is hasonló a helyzet. Előttem 2 kapcsolata volt, az elsővel lefeküdtek akkor volt 17 éves, a másodikkal viszont nem, amiatt ami az első kapcsolatában történt. Illetve elvileg nem is vonzódott úgy hozzá, nem kívánta. Szóval az első kaocsolatában ugye szégyenlősek is voltak így nem volt olyan felszabadult az esemény és ennek fejében el is szakadt. De nekik nem az 1. vagy 2.alkalomnál hanem 5. vagy 6.alkalommal voltak együtt azthiszem így mondta. Szóval akkor ők is megijedtek és azután nem volt semmi köztük testileg. Majd szakítottak nem sokkal később(teljesen más okból).

Ő is fél és én is félek. Nem akarok kockáztatni. Fogamzásgátlót nem szedhetek egy betegségem miatt, illetve a felhejezhető spirál és egyéb megoldások se jöhetnek szóba. Nem tudom, hogyan tudnám leküzdeni ezt a félelmem. "Amitől félünk az bekövetkezik" tudom és ez annyira zavar. Annyira aggódok emiatt, hogy biztos hogy megint megtörténne velem.



2018. jan. 14. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
72%

Hát ezen szerintem csak pszichológus segíthet, az a baj, hogy a fejedben van ez a félelem, hiába mondaná neked bárki, hogy nem kell félni.

Csak a példa kedvéért, én életemben 2x használtam gumit, a többinél nem védekeztem és soha semmi baj nem történt (igen, tudom, hogy nem ez a követendő példa, de hogy tudd, ilyen is van).

Szóval ez nem megoldhatatlan probléma, de talán tényleg próbálj meg a pillanatnak élni a szex közben, azért ez mégiscsak az egyik legjobb dolog a földön ha valaki képes tényleg átadni magát neki és nem azon stresszelni, hogy "mi lesz ha baj lesz".

2018. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!