Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy tűnnek ennyire védettnek...

Hogy tűnnek ennyire védettnek az ázsiaiak?

Figyelt kérdés

Üdv

Nos egyre több városban nyitják az ázsiaiak az éttermeket és üzleteiket, sehol nem adnak számlablokkot, feketén megy be a pénz nagy része (pénzmosás, adócsalás). Kibérelnek egy üzlethelyiséget, 1 év után bezárják, nyitják máshol a következőt.


Nem értek pár dolgot ?


1. Rendőrség miért nem tesz semmit, mindenki tudja mit csinálnak. Le vannak fizetve a rendőrök ? Ellenőrzések ?


2. Nem ilyen FB gengszterekről beszélek, vannak nagyon komoly, veszélyes alvilági csoportok a városban, hogy hogy nem szednek védelmi pénzt vagy hasonlót az ázsiaiaktól, könnyű prédának számítanak, ki vannak szolgáltatva nemde ? Idegen országban vannak, ők a vendégek ?


Hogy működnek ezek a dolgok ? Véleményeket előre is köszönöm.



2018. jan. 21. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Én ettem már olyan helyen kínai étteremben, ahol kaptam blokkot, és ettem olyan magyar étteremben, ahol nem. Ez nem azon múlik, hogy ki üzemelteti. Alátámasztani gondolom nem tudod konkrétumokkal az írásodat, így viszont vádaskodó fröcsögés csupán, sőt, ebben a formában provokáció.
2018. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

a világ 80% kínában gyártat nagy kedvezménnyel

tegyük fel megszivatnak két éttermet

viszont leáll a kínai gyár vagy elég ha megemelik a termelés összegét

minek kockáztatnának

ha te ingyen szervizelteted az autódat ingyen kapsz alkatrészt és tegyük fel öt méterrel arrébb kell parkolnod mert a szerelőd oda állt akkor szólsz neki hogy álljál már odébb?

2018. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Én kínaiban egyszer ettem finom kutyust bambuszrüggyel, de nem kérném számlát. Akinek a számla a fontos az menjen papírgyárba, ne étterembe.
2018. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Amennyiben nem itt kérdezősködnél ,hanem fognád magad és bejelentenéd az adócsalást,akkor talán kimenne az apeh és ellenőrzést tartana.Nem velük van a baj....Velünk!

Miből gondolod,hogy nem szednek tőlük védelmi pénzt?Az is lehet,hogy olyan bűnözői csoporttól bérlik a helyiséget,akik beépítik a bérleti díjba a védelmi díjat.Ebbe nem láthatsz bele,és ez nem is az állampolgár dolga ,hogy megoldja.Viszont az adócsalást jelenteni kell!!!!

2018. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Mikor a kínai több ezer km-t utazik csak azért hogy pár évre legyen neki egy étterme ahol megtudja szedni magát. Szerintem ez nem egy nagy dolog. Itt magyarban is tömegével mennek ki emberek más országokban éttermet nyitni ő rájuk is rendőröket hívnál ?
2018. jan. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Pénzmosás.

A többség leszarja hogy mi történik a boltban vagy a bolttal. Ha egyet bezárnak, majd vesz másikat. Pénzük van rá :)

2018. febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!