Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A védett élőlények élőhelyét...

A védett élőlények élőhelyét nem kellene automatikusan védettnek tekinteni?

Figyelt kérdés

Szinte hetente van olyan hír, hogy védett növényeket vagy állatokat pusztítanak szándékosan csak azért, hogy az élőhelyük építési területté válhasson. Ennek valahogy elejét kellene venni, hogy nem érje meg a bűnözés semkinek.


[link]



2016. márc. 21. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
de, igazad van, viszont tudni kell, ki akar ott építkezni.....ilyen világot élünk.
2016. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De ez miért olyankor jut az emberek eszébe, amikor már az állami földek (köztük Natura 2000-es területek is) értékesítésre kerültek?


Nem tudom, a konkrét eset összefüggésben van-e az állami földeladásokkal, de nem csodálkoznék, ha a magánkézbe került természetvédelmi területeket elkezdték szépen lassacskán átminősíteni, majd épülne rá egy-egy áruház, turisztikai központ, magán palota stb. attól függően mire adnak állami/uniós támogatást.


Amikor Pesten voltam és az embereket ezzel kapcsolatban faggattam mindenki tett rá nagy ívben. "Már úgyis mindent elloptak", "nem érdekel", "nekem föld nem kell" és ehhez hasonló feleleteket kaptam.

Utólag kezdjünk el háborogni?

2016. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!