Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye ez most nem komoly?

Ugye ez most nem komoly?

Figyelt kérdés

Tortenet eleg hosszu,de nagy vonalakban annyi, hogy anno 2013ban,megismertem egy csajt online, hosszu honapig ,evekig beszelgettunk o akart 2even keresztul telon is.

De soha nem volt kepe,soha nem talalkoztunk ,nem tudom hogy nez ki? Sosem akart kuldeni. 3 ev utan 2016ban megszakitottam vele a kapcsolatot,mert nem tudom kicsoda szemelyesen, se kep se semmi, ez neki nem tetszett, makd felkereste egy netes kozossegi oldalon, az ismeroseimet es elkezdett nekik irogatni, rolam latott kepet, ragalmazni aztan csak ugy feljelentett.

Tavaly pont ilyenkor hallgattak ki,rabositottak nem tortent semmi,attettek az ugyeszseghez ,ugyeszsegtol kaptam levelet,hogy 2 evig elhalasztjak ha nem csinalok ujabb dolgokat????

Aztan 2017ben most novemberben megint feljentett az a csaj ,akit nem ismerek es megint el kelett mennem a rendorsegre,ugyanaz a nyomozo halgatott ki, hiaba mondtam meki egy olyan emberrol beszelgetunk akit meg nem is ismerek,nem lattam eloben,se keprol.

Es hogy azert jelentett fel mert hogy latott, egy aruhazbsn allitolag engem.

Mondanom sem kell,innen elszakadt a cerna, nem kicsit aztan megint rabositottak es stb vagyis fotozas.

Most januarban meg kikaptam ugyanazt a levelet megszuntettek a nyomozast atkuldik az iratokat az ugyeszsegehez, es felek mivel kaptam mar toluk egy levelet tavaly hogy elhalasztjak es most milyet fogok kapni?

En a nagy semmiert nem akarok fizetni a birosagon, ha lesz esetleg ebbol a semmibol birosagi per, de en jol kifogtam egy fantom netes elmebeteg csajt, ez teljesen rament a karrieremre.

Es nem ertem hogy ahelyett.hogy a rendorseg vegigjarna az egeszet minek hivtak be gyanusitottkent? Minek.rabositanak?'a nagy semmiert? Mindig is szabalyos eletet elt,meg bliccelni sem bliccelek soha.

Es akkor azert egy eletre szolo traumat kell atelnem mert egy netrol megismert.ember,aki azt sem tudom hogy kicsoda,csak ugy feljelent.


2018. jan. 22. 12:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Azért rendelték el a nyomozást, mert hogy facebookon irkáltunk egymásnak, na most miután én eltilottam őt elkedzett irogatni, ismerőseimnek, utána regisztrálnom kellett urja facebookon, hogy szoljak neki hogy haggya abba, de aztán megint oda vissz odavissza, kb 4-5 honapon keresztül.

Tehát elve megkérdeztem a nyomozót, azzal kapcsán, hogy ő irkál az ismerőseimnek vagy irkált, akkor nekem ezt hagyni kéne hogy rágalmazzon? De a nyomozó nekem olyan krdésejet tett fel legutobb.

Hogy pl , szoktál e odamenni ahol ő lakik? Mondtam nem,

meghogy telefonon szoktad e őt hivni, mondtam nem, mert nem tudom mi a telefonszáma, mindig rejett számról hivott,. Aztán szoktál e levelezgetni e vele? Mondtam csak akkor, hogyha ő is ir az simerőseimnek, de hogy nem ez volt a kérdés hanem szoktále neki irni? Tehát ma a az ok. és ok-okozat az már nem érdeklte aki engem kihalgatott csak az amit ő feltett krédéseket és arra igenre vagy nemmel válaszolni sok esetben.

és eleve nem értem hogy ez miért velem történik, valóban sulyos arcok vannak azon a chat.hu nevű oldalon , bárki aki felmegy megnézheti, én akkor éppen beteg voltam tüdőgyulladással emlékszem és unatkoztam, de magát a beszélgetéseket nem én kezdeményeztem, . Tehát akkor mehetek ota arra a környékre? De mivan ha meglát ? aztán azért is feljelent?

2018. jan. 22. 16:56
 12/23 anonim ***** válasza:

Ha letiltod, akkor a tiltást feltudod oldani is. Ezért nem kell újra regisztrálni. Másrészt azt hiszed, azzal elvarrtad azt a szálat, hogy miért nem telefonon szóltál neki, hogy rejtett számról hívott mindig és csak ő hívott. Vicces, a telefonszámát, a valódi nevét nem adja ki, de a címét amire ajándékot küldhettél, azt igen?


Ezer sebből vérzik a történet, valamire választ adsz és azzal a válasszal megkérdőjelezel egy korábbi állítást. Nincs értelme így az egésznek.

2018. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Cimét megadta, meg adott egy mobilszámot amin álltólag ellehettt őt érni, de csak ő keresett állandoan rejtett számról, mindig mebeszéltük, hogy mikor hiv és hivott.

Sehonnan nem vérzik ez, mert ahogy leirom ugy igaz, különben nem irnám ki ezta kérdést ami már honapok ota nyomaszt.

2018. jan. 22. 18:26
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te kihagytál lényeges információkat a történetből


Mivel telefonos zaklatás miatt konkrét bizonyítékok nélkül nem rabosítanak senkit.

Ha csak nem szeméremsértő képeket is küldtél neki és esetleg az illető kiskorú és még ez mellet virágot is küldtél neki akkor jogos a rendőrségi lépés pedofília gyanújával bevihetnek.

Mondcsak fején találtam a szöget?

2018. jan. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolso: semmilyen kepeket nem kuldtunk egymasnak nekem szemwlyes fotok vannak facebookon.semmit nem hagytam ki. Es alotolag o idosebb nalam 3-evvel'en 25vagyok azzal akivel beszelgettem28.
2018. jan. 23. 02:02
 16/23 A kérdező kommentje:

Szemerem es egyeb serto kepekert valoban jogos lenne, de mint mar irtam,nem csak hogy nem volt ilyen,nem is beszelgettunk ilyen dolgokrol tehat ezt kikerem magamnak.

Allatokrol beszelgettunk, ki hogy van stb,termeszetesen o is allitolag illetve en is,elmentettem az uzeneteket semmit nem toroltem ki.

Mindosszesen , azert rabositottak es stb mert hogy felejentett ez az ember, . Ha barmilyen jogserto vagy ehhez hasonlo uzeneteket valtottunk volna, akkor tudnek aludni ejszakankent hogy van miert bunhodnom.de mivel nem vagyok ilyen, viszzahuzdo vagyok csendes szakmam meg jogasz lett volna, erkolcsos tehat nem volt ilyen,ezert sem ertem meg mindig,es mindig nem tudom feldolgozni ezt a traumat.

2018. jan. 23. 02:07
 17/23 anonim ***** válasza:
#15 attól hogy valaki azt mondja még nem biztos hogy az ennyire nem lehetsz naív
2018. jan. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Tehat leirom erthetobben.

Azert jelentett fel es engem azert hallgattak ki, mert azzal akivel leveleztem feljelntett zaklatas cimszoval ketszer, hogy en irok neki egy kozossegi oldalon.3evig beszelgettunk kb, majd letiltottam ot, erre o irkalt amit mar irtam,igy en , csinaltam meg egy meg egy profilt, hogy haggya abba, kesobb aztan o is tiltott de a ragalmazast nem hagyta abba, aztan feljelntett. Nyilvantartasban es kb ez van benne ez a szoveg, vegeredmenyben beszelgettem egy fantom emberrel akire kivancsi voltan, 3 ev utan, de nem kukdott arcfotot nem kuldott, nem ralalkoztunk szemelyesen, en erre megsertodtem o meg feljelntett.

Es 1-eve nem tudok aludni ejszakankent renalmaim vannak,es sem a pszicholgus sem senki nem segit, azt a traumat kenytelen nem tudom egyszeruen feldolgozni,hogy engem lefotoztak 3szor meg ujjlenyomat mint vmi bunuzo.

Papirt is megtudom mutatni hogy mi all benne. Facebook irasos uzenetek,akarta ellenere, stb stb. 2 evig elhalasztjak.

Majd okrobetben kapok megint levelet hogy megint feljelentett es akkor most ismetlodik,csak nem tudom most mi lesz benne az ugyeszseg leveleben.

2018. jan. 23. 02:18
 19/23 anonim válasza:

Nekem már ott sántít ez az egész, hogy rabosítottak.

Bizonyíték híján bezárnak? Nehéz elhinni.

2018. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolso: rabositas egyenlo nyilvantartasba vetel,nem zartak be,csak ujlenyomatot vettek tolem meg kepet.
2018. jan. 28. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!