Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ugye ez most nem komoly?

Ugye ez most nem komoly?

Figyelt kérdés

Tortenet eleg hosszu,de nagy vonalakban annyi, hogy anno 2013ban,megismertem egy csajt online, hosszu honapig ,evekig beszelgettunk o akart 2even keresztul telon is.

De soha nem volt kepe,soha nem talalkoztunk ,nem tudom hogy nez ki? Sosem akart kuldeni. 3 ev utan 2016ban megszakitottam vele a kapcsolatot,mert nem tudom kicsoda szemelyesen, se kep se semmi, ez neki nem tetszett, makd felkereste egy netes kozossegi oldalon, az ismeroseimet es elkezdett nekik irogatni, rolam latott kepet, ragalmazni aztan csak ugy feljelentett.

Tavaly pont ilyenkor hallgattak ki,rabositottak nem tortent semmi,attettek az ugyeszseghez ,ugyeszsegtol kaptam levelet,hogy 2 evig elhalasztjak ha nem csinalok ujabb dolgokat????

Aztan 2017ben most novemberben megint feljentett az a csaj ,akit nem ismerek es megint el kelett mennem a rendorsegre,ugyanaz a nyomozo halgatott ki, hiaba mondtam meki egy olyan emberrol beszelgetunk akit meg nem is ismerek,nem lattam eloben,se keprol.

Es hogy azert jelentett fel mert hogy latott, egy aruhazbsn allitolag engem.

Mondanom sem kell,innen elszakadt a cerna, nem kicsit aztan megint rabositottak es stb vagyis fotozas.

Most januarban meg kikaptam ugyanazt a levelet megszuntettek a nyomozast atkuldik az iratokat az ugyeszsegehez, es felek mivel kaptam mar toluk egy levelet tavaly hogy elhalasztjak es most milyet fogok kapni?

En a nagy semmiert nem akarok fizetni a birosagon, ha lesz esetleg ebbol a semmibol birosagi per, de en jol kifogtam egy fantom netes elmebeteg csajt, ez teljesen rament a karrieremre.

Es nem ertem hogy ahelyett.hogy a rendorseg vegigjarna az egeszet minek hivtak be gyanusitottkent? Minek.rabositanak?'a nagy semmiert? Mindig is szabalyos eletet elt,meg bliccelni sem bliccelek soha.

Es akkor azert egy eletre szolo traumat kell atelnem mert egy netrol megismert.ember,aki azt sem tudom hogy kicsoda,csak ugy feljelent.


2018. jan. 22. 12:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
De majd a birosag eldonti :) mert fellebezek
2018. jan. 28. 14:52
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kamu. Kár volt ennyit írnod, már az első sornál leesett nekem. 😂
2018. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolso: nem kamu,papiron is ez all hivatalos papiron,ha kamu lenne akkor ki se irtam volna. Szetinted miert bant engem? Mert kamu? ,valoban igy tortent,hivatalosan is megtudom mutatni,akit erdekel
2018. febr. 5. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!