Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Most ez komoly, hogy szóbeli...

Most ez komoly, hogy szóbeli "erőszak" tettek feljelentéseket a kölni nők?

Figyelt kérdés

"A Bild szerint a bejelentett esetek többsége a szóbeli erőszak kategóriájába, az úgynevezett szexuális sértegetési ügyek közé tartozik."


"Nem akarom elbagatellizálni az esetet, amely azonban mégiscsak azt mutatja, hogy megváltozott a nők feljelentési hajlandósága" - mondta Michael Temme rendőri vezető a WDR regionális közszolgálati televízió tudósítása szerint.


2016. febr. 5. 16:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A Bild egy vicclap.
2016. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%

Szerecsenmosdatás.

Próbálják szépíteni, hogy mekkora baklövést követtek el ezzel, hogy millió vadembert beengedtek maguk közé.

2016. febr. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Titusztitusz ***** válasza:
73%
Nem...Nem komoly...De ezen esetnél is jól lehet látni azt, hogy az emberi társadalom, és az emberek igazábol csak két SZÉLSŐSÉGBEN képesek gondolkodni...Eddig ugye volt a "fejek homokba dugása", súlyos atrocitások elbagatelizálása, elhallgatása,aztán most meg fordult a kocka, és már lassan egy kéjes szájnyalás is "nemi erőszaknak", fog nyilvánulni, ha pont egy ismeretlen nőre nyalja meg a száját, vagy mereszti ki a szemét egy ismeretlen fazon...Amilyen nevetséges, és vérlázító volt az eddigi DOLGOK-ATROCITÁSOK elbagatelizálása, pont olyan nevetséges, és komolytalan már ez az újfajta hisztéria is...
2016. febr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
17%

de nemá, vki világosítson fel, most komolyan arról van szó, hogy "szóbeli szexuális erőszak" történt akkor , semmi más?

ha ez így van, nos az nagyon durva, akkor lehet h holnap besétál vmelyik feljelenteni, mert a szomszédja azt kiabálta, hogy "megba a k anyád..."? ez is verbális szexuális erőszak, nem?


De ha ez most komoly, akkor sztem azokat a nőket kéne inkább eljárás alá vonni baromság bcs gyanúja miatt, ez nevetséges na..

2016. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
Holnap már az lesz a címlapokon hogy a náci német nők rasszista módon feljelentették az éppen beilleszkedő menekülteket.
2016. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Itt a Balkánon ez meglepő, de civilizált társadalmakban nem lehet csak úgy bekiabálni a nőknek, hogy "mivan bébi de jó segged van, szét.aszom a p.nád.". És ja, nem volt többszáz nemi erőszak, amiről a zsebnácik fantáziálnak itt.
2016. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Szóval ha csak szóbeli az erőszak mindjárt idézőjelet kap az egész?


Én úgy emlékszem nem is olyan régen egy félreérthető kijelentésért is leszedték valakinek a fejét a feminácik.

2016. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#6 Én igazat adok neked, de azért ez egy picit tényleg erős, hogy emiatt tesznek feljelentést. Hozzáteszem én sosem szólnék oda így egy nőnek se, és nem is fütyülnék utánuk. Nem vagyok bunkó...
2016. febr. 5. 17:11
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

Hmm, szerintem még két hét és kiderül, hogy szóbeli erőszak se történt, az egészet csak képzelték a német nők.

Hihetetlen, hogy ezt kajak le akarják dugni az emberek torkán.

2016. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Titusztitusz ***** válasza:
Na mer aztán a "feminácik" vértyogásával szokott is tán foglalkozni normális ember...Éppen ezért mondom:Az EGYIK SZÉLSŐSÉGBÖL, miért kell örökösen átesni egy MÁSIK SZÉLSŐSÉGBE? Miért nem lehet KÖZÉPÚTON MARADNI sohasem? Jó-jó...Durva dolog valóban az, ha valaki ismeretlen nőknek obszcén módon beszólogat, nade azért hogy az ilyen eset NEMI ERŐSZAK kategória legyen? Azért ez is beteges már valahol...
2016. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!