Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Menyibe kerülne szerintetek...

Menyibe kerülne szerintetek egy rendőrségi kíséret egy esküvőre?

Figyelt kérdés
2 motoros rendőrt szeretnénk teherautós esküvőre akik segítenek haladni a forgalomban, ennek milyen költsége lenne nagyjából ?
2018. jan. 23. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem rendőrségi kíséretet akkor se kaphatsz, ha fizetsz érte..
2018. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem hinném h bohóckodnak ilyesmivel
2018. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire. A rendőrség nem kísérget hülye gyerekeket.
2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak erre szakosodott cégek amelyek elintézik ezt neked


[link]

2018. jan. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az kell hozzá, hogy legyen olyan közeli ismerősöd, aki a rendőrségnél dolgozik.


Olyan esküvőn már voltam ahol tűzoltók voltak bevonva ismerősi körnek hála, tűzoltóautóval vitték a párt is például.

De ez meg tényleg inkább személyesen intézendő, mármint személyes kapcsolatokon keresztül, mintsem hivatalosan.


Bár annyit meg lehet tenni, hogy bemész rendőrségre, és elmondod, hogy mit szeretnél, ezért biztosan nem fogják leharapni a fejed, és lehet ha épp olyan embert fogsz ki még segít is benn, pláne ha elmondod, hogy esküvőre szeretnéd.

2018. jan. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!