Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elhagytam 5.800 000 Ft-ot?...

Elhagytam 5.800 000 Ft-ot? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nagy bajban vagyok,ma este mentünk a fiammal egy lakást lefoglalózni.A lakásba várt az én ügyvédem is.

Valószínűleg a buszban hagytam el.Már körbe jártunk mindent, már felhívtuk a rendőrséget,de semmi.A pénzt amibe tettük nem volt semmilyen név vagy cím,hogy kié.

Mit csináljak?

Teljesen kivagyok idegileg,mert ez a pénz a régi házunk árának két harmad része.



2018. jan. 27. 20:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az átutalás azért nem jött össze,mert az eladó külön kérése volt a készpénz.Azt mondta nekem,hogy ő is kp-ba fizet egy garzonokért és a maradékból autót vesz.Meghalt a felesége és a temetésre is köcsönt vett fel.Tehát nem akart napokat várni a pénzéért.Nekem is 24 órával előtte kellet szólnom ,hogy 5.mill forintnál többet veszek fel.Sajnos a Bank itt is ott is leveszi a költségeit.


Privátba ne írjatok. Nem válaszolok rá!

Am.A kérdésre a vállasz helyi buszon volt Baján.


Kamera nem volt.Rendőrök felvették a jegyző könyvet,de azt is mondták,hogy mivel a pénz mellet se név vagy igazolvány,,se mi nem volt.Hozzá tette lesajnálva,hogy a "pénznek szaga van és a szag elszál" 0 esély,hogy valaki leadja,,,sajnos

2018. jan. 27. 21:27
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem sok esély van arra, hogy visszakapjátok.....
2018. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Buszon előfordulnak zsebtolvajok is. Lehet, hogy nem elhagytad, hanem ellopta valaki.
2018. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ennyi pénzt össze tudtatok szedni, akkor nem lett volna egyszerűbb pár ezer Ft-ért taxival utazni?

Ott nincs akkora tömeg, tehát nem olyan könnyű elhagyni.

Mi ezt csináltuk.

2018. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet valaki ilyen szerencsétlen?

Ennyi pénzzel soha nem szállnék buszra. Miért nem mentél autóval, ha nincs, akkor megkérhettél volna egy ismerőst vagy mehetettek volna taxival?

Ki olyan hülye, hogy egy buszon ennyi pénzt tart magánál, ahol mindenféle zsebesek is lehetnek vagy ki is rabolhatnak titeket vagy bármi.


Valakinek viszont nagy mázlija volt!

2018. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
94%

Amit látom nem vesztek figyelembe, hogy a kérdező írja ez Baján volt!

Baján helyi busz, akinek ez nem mond sokat, annak elárulom, hogy a város helyi közlekedése mindössze hat vonalból áll, ezt szolgálja ki a DAKK napközben 3 csúcsidőszakban 5 járművel.

ilyen kicsi a város vonalhálózata

[link]

Valaki említette a buszon a kamerát, Baján a buszokon nincs kamera, az összes helyi busz Ikarus 415-ös, 20-22 éves kocsikról beszélünk.

[link]

Ki kell menni a Volán-telepre, beszélni a volános vagyis mostani nevükön dakkosokkal, hogy melyik buszuk dolgozott adott időben az adott járaton, kell járatszám, meg, hogy mikor indult a Déri sétányról.

Ha a buszvezető nem adta le, hát...

Akkor annak lába kélt.

Ha piszok nagy mázlid van, akkor egy olyan buszon hagytad el, ami csak csúcsidőben közlekedik, aztán telepre megy, lehet, hogy szimplán még ott csücsül valamelyik bajai 415-ösön a pénz.

Meg Baja egy kis város a maga 35 ezres lélekszámával, ott ha valaki talál 5.8 milliót, az lehet, hogy leadja a rendőrségen, mert ez a pénz kevés ahhoz, hogy új életet kezdjen, sok ahhoz, hogy feltűnésmentesen elköltse.

Én épp két napja utaztam Baján a 68-as buszon, főleg nyugdíjasok és diákok használják a helyi közlekedést, és nincs tömeg járatonként maximum 15-20 utas van, a buszok meg óránként-kétóránként járnak.

2018. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Most gondolkodok csak, azt írod ma este volt, én hülye, hát az szombat, akkor az kizárásos alapon csak két járat lehetett vagy a 112-es vagy a 68-as, mert egyszerűen szombat este más már nem közlekedik Baján, azok a buszok pedig a telepre mennek üzemzárás után. Holnap reggel az első busz Baján a 4-esen közlekedő járat, addig jussál ki szépen a volán-telepre.
2018. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"szimplán még ott csücsül valamelyik bajai 415-ösön a pénz."


Én ezt mondjuk erősen kétlem. közel 6 millió forint, az 300 darab húszezres. Az azért egy elég masszív kis csomag.

2018. jan. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%

"Elhagytam 5.800 000 Ft-ot? Mit lehet tenni?"


Újból meg kell keresni melóval.

2018. jan. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18%

Mondjuk mivel nagy csomag majdnem 6 milla. Simán lehet, hogy az eladó lopatta el a társával. Azért mondta, hogy KP-ben kell neki a pénz, hogy kifigyelje amikor indulsz és ellopja. Ekkora csomagot nem kockáztat meg ellopni egy zsebes, mert simán lebukhat. Csak az aki tudja mire mehet. Szerintem ők lopták el.


Van a másik, hogy otthon van. Elfelejtettétek betenni a táskába. Ott lapul a szekrény alján.


A mai banki átutalásokkal azonnal megkapja a pénzt az ember, nem kell napokat várni, úgyhogy az eladó meséje sem stimmel.

2018. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!