Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Aki volt már őrizetben,...

Aki volt már őrizetben, előzetesben! Szégyelltétek amikor bilincsben voltatok és úgy láttak akár ismerősök, akár idegenek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őrizetben voltam pár órát. Szerencsére ismerős nem látott. Utcáról állítottak elő.
2018. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nagyon. Főleg először. Utána rájöttem, hogy egy kötelező és elkerülhetetlen "segédeszköz". Amikor a férjem látott bilincsben, az pokoli érzés volt, viszont jó volt vele találkozni másfél hónap után.
2018. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Elengedtek, mert nem csináltam semmit. Perelhettem volna, de ejtettem az ügyet.
2018. febr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog a fentieket olvasni a másik oldalról. Párszor felteszik a kérdést, hogy miért kell ez? Szabály, előírás szállítás során.

Azért az is meglepő, hogy 1 napja feltett kérdésre 3 válaszoló volt már becsukva + a kérdező...

2018. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én még sosem voltam bezárva.


De amikor anyukám elhúnyt és temetésre készültünk/mentünk, az Ő Testvérét úgy hozták a temetésre, hogy rabszállítóval. Akkor ott úgy éreztük apumékkal, hogy elsüllyedünk szégyenünkben, hiszen ott nem csak a családtagok voltak, de közeli barátok is. Sztem ez Neki is ugyan olyan rossz és kellemetlen volt mint nekünk. Rabruha, elöl bilincsben a keze és mind két oldalán 1-1 ember, Ő középen. Nem beszélhetett senkivel és senki sem szólhatottt hozzá. Előre tájékoztattak róla. De nyilván ott akart lenni, hiszen a Nővéréről volt szó. Csak az édesanyjával beszélhetett és csak is szertartás után elvonulva egy teher autóban. :( Visszaemlékezni is szörnyű. Ma már csak egy rossz emlék szerencsére. :) Senki helyében nem lennék, aki ilyen helyzetben van.

2018. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HOzzászoknak szerintem. Én nem szoktam rajtuk szégyent látni pedig nálunk mindennapos látvány az ilyen.
2018. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!