Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előzetesben az élettársam 5...

Előzetesben az élettársam 5 hónapja. Mire számíthatok? Meddig tarthat ez még decemberbe megszületik a közös gyerekünk, ezt figyelembe veszi az ügyészség?

Figyelt kérdés
5 hónapja elvitték a rendőrök a páromat a házunk elől,azóta előzetes letartóztatásban van székesfehérváron,én pedig lassan megszülök és annyit sem tudok,hogy mi vár rám,ránk,senki sem ad felvilágosítást és a rendőrök sem segítőkészek.azért vitték el,mert a szomszédunk fegyőr (bár már nem dolgozik fegyőrként) és a párom büntetett előéletű ismerik egymást a börtönből,egyk este összebalhéztak,de nem verekedtek,nem sérült meg senki,és most hivatalos személy elleni erőszakkal vádolják.szembesítések megvoltak,kihallgatások is,szeptemberben meghosszabbították az ügyet 2 hónappal nov. végéig,aztán küldtek egy levelet hogy visszavonnak 1 hónapot a hosszabbításból ami így okt.29 re esett a határidő,ami tegnap volt.ki fogják engedni vajon?meddig lehet így hosszabbítgatni az előzetest?az ügyészség figyelembe veszi egyátalán ilyenkor hogy nemsokára gyereke születik?vagy bármit amit hozzá tud fűzni valaki ehhez,szívesen vennék egy kis segítséget mert lassan fél éve várok,és egyedül maradtam terhesen a 2és fél éves lányommal,és azt várjuk hogy legalább valaki mond valamit

2012. okt. 30. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
kizárt, hogy csak egy szomszédok közötti vitáról lenne szó. így jár, aki sittesnek szül gyereket.
2012. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sok hasonló jót kívánok neked is,kedves kommentelő,de megbocsáok,mert a válaszodból azt szűröm le talán érzelmileg és értelmileg is hátráltatott helyzetben lehetsz,mivel valószínűleg nem értetted a kérdésem.segítséget kértem itt,nem pedig oltogatást,de ha tudnál értelmesen olvasni akkor számodra is kiderült volna,és nem szóltál volna hozzá a kérdésemhez.biztos nagyon unatkozol.azért köszi a segítőkész válaszodat!!!minden jót!
2012. okt. 30. 15:57
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Mire számíthatsz? Rengeteg aggodalomra, nyomorúságra, egyedüllétre, stb.. grati a párválasztásodhoz.
2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
úgy látom nem tettem fel egyértelműen a kérdésem.aki tud segíteni az üggyel kapcsolatban választ adni,vagy esetleg hozzá értőbb és véleményt alkotni az ügyről az segítsen,a párválasztásomat és a hozzáállásomat meg vesézze ki magába mindenki,én nem erre voltam kíváncsi,ha nem tudsz segíteni a kérdésemben akkor ne kontárkodj bele!köszi!
2012. okt. 30. 16:18
 5/19 A kérdező kommentje:
esetleg ha valaki komolyan segíteni szeretne és tud is,privát üzenetben leírhatok több részletet is a dologgal kapcsolatban
2012. okt. 30. 16:21
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad segíteni, ahhoz több kell, mint egy segítőkész, büntetőjogban jártas ember.. inkább pszichológust keress.
2012. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos nem tudni mire számíthatsz, ez a mostani rendőrség nem védi az állampolgárokat sajnos. Volt egy ismerősöm, akinek a férje 2 évig ült (végig előzetesben volt) tévedésből, utána pedig milliókat kapott a rendőrségtől, amiért tévesen lecsukták. Bármi lehet, részvétem, mert tényleg rossz lehet ez a bizonytalanság.
2012. okt. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Tudom a "kicsi agy, nagy vélemény" szindrómára nincs orvosság, de azért leírom ide is:


A Rendőrségnek SEMMI KÖZE az előzetes kiszabásához! Csak elfog, előállít. Az előzetes letartóztatást (és annak hosszabbítását) az ÜGYÉSZSÉG kezdeményezi és a BÍRÓSÁG határoz róla.


Kérdezőnek:


100% hogy itt sokkal többről van szó, mint amit amit leírsz. Fegyőr, de nem dolgozik fegyőrként... Az hogy??? Túl kevés az infó, és túl pontatlan ahhoz, hogy érdemi választ kaphass.

2012. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy összebalhézásért (ahol nem történik személyi sérülés) senki nem kap ennyi előzetest. Itt van még vmi a sztoriban, amit nem tudunk.
2012. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
ezért nem értem a hivatalos személy elleni erőszakot,mivel hónapok óta nem fegyőr már a szomszédunk...az nem tetszett neki hogy a lépcsőházba cigiztek akik hozzánk jöttek,mivel a lakásba nem lehet...egyébként is mindíg kötekedett.személyi sérülés nem történt,a probléma az hogy ez a sztori májusba volt és akkor ő még feltételes szabadlábon volt az előző sztorija miatt,ami augusztusbajárt le.(nem az unatkozóknak és a csámcsogóknak írtam ki!!!!)
2012. okt. 30. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!