Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy Glock 17 Gen2 mennyire...

Egy Glock 17 Gen2 mennyire alkalmas ahhoz, hogy megtanuljak lőni? Akik jártasak közületek fegyverekben, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Még nem lőttem sokat éles lőfegyverrel, és szeretném elsajátítani a biztonságos és hatásos használatukat legalább egy olyan alapvető szinten, hogy eltaláljam amit szeretnék, és ne okozzak kárt semmi másban amiben nem akarok.


Van sokféle fegyver a helyi lőtéren ahol jártam, és ez a Glock az, amit leginkább kényelmesnek találtam fogásra, és viszonylag jó találatokat is sikerült lőni vele első alkalommal.



Megfelelő fegyver egy kezdőnek?

Segítségeteket köszönöm!


2018. márc. 17. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelni megfelel, de én tuti, hogy valami .22 kezdenék.

Lőnék jó sokat, sokszor. Csak ezután "állnék át" a "nagyobbra".

2018. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van .22-es MCM is odalent, de jobban vonzanak a normál tűzerejű pisztoly kaliberek (sőt, ha lenne .45-ös odalent, 1911, Glock G41, P220, HK45, akkor azokkal lőnék szívesebben a kihívás miatt: nem akarok macsó lenni vagy ilyenek, de ritkán tudok elmenni lőni, akkor már inkább olyan pisztollyal lőjek ami kihívást jelent :) )
2018. márc. 18. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt értem, és egyértelmű is.

Én se rajongtam az MCM-ért, de a "megtanulást" kérdezted. Persze, hogy élvezetesebb egy S&W, Sig, Beretta vagy akár egy Sztecskin is.

2018. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!