Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi a megsemmisítési...

Mennyi a megsemmisítési költség egy konzol esetében?

Figyelt kérdés

A rendőrség lefoglalt tőlem egy konzolt ,amire már nincs szükségük és visszakaphatnám ,de el kéne érte mennem az ország másik végébe,de az út drágább lenne mint a konzol (csak alapgép ,mindenféle tartozék nélkül).

A "probléma" az,hogy a papíron amit a lefoglalás megszüntetéséről kaptam az volt ,hogy (röviden) ha nem megyek érte akkor az én költségemen semmisítik meg,ez a költség mekkora?


Ui.: Ennek semmi köze a kérdéshez,de leírom,hogy ne nézzetek bűnözőnek... Nem az enyém volt ,az általuk keresett konzol.



2018. ápr. 16. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A megsemmisítés alatt értsd, hogy a főmufti fiának kéne vásárolni hozzá pár játékot és a konzol tartozékait. Mivel nem írtad le, hogy milyen konzol, ezért nem nagyon tudok pontos költséget írni.
2018. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Xbox 360 Slim E konzol kontroller,kábelek,játékok és merevlemez nélkül.
2018. ápr. 16. 20:15
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyi,hogy tárolási költséget nem kell fizetnem? Mert az oké,hogy elmegyek érte (dehogy megyek😅) ,de mivel egy ideje náluk van nem kell fizetnem semmi költséget "tárolási költség" címszó alatt?
2018. ápr. 16. 20:18
 4/10 kovpet ***** válasza:
Hívd fel őket és kérdezd meg. Mondd el, hogy messze vagy és kérdezz rá, hogy mi a helyzet ilyenkor.
2018. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem velük,de nemtudták megmondani. Azért érdekelne valaki tapasztalata,vagy csak úgy belőni ,hogy 1-2.000Ft-ra számítsak ,vagy tízezrekre.

Ha elmennék a konzolért az olyan 8-9.000Ft lenne+8-9 óra az életemből+ valamit ennem/innom is kéne. És maximum 10.000ért tudnám eladni ,de azzal is foglalkoznom kéne (hirdetés stb)

De ha mondjuk felszámolnak 10.000-et megsemmisítésre+kitalalják ,hogy fizessek még 10.000et tárolási költségnek akkor az úgy elég gáz lenne ,főleg amiért teljesen indokolatlan volt a lefoglalás... Elvinni eltudták ,de vissza nem képesek hozni.

Szóval akárhogy is van , én fizetek azért mert ők rossz embertől foglaltak le konzolt?

2018. ápr. 17. 10:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként azt sem értem,hogy minek kell a megsemmisítésért fizetni...adományozzák el aztán hagyjanak engem békén. Az is értelmesebb dolog lenne ,mint csak úgy megsemmisíteni.
2018. ápr. 17. 10:38
 7/10 kovpet ***** válasza:
Egy megbízottad nem vehetné át helyetted?
2018. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De átvehetné,ha papíron van meghatalmazás ,de arra is kellene az aláírásom
2018. ápr. 17. 11:05
 9/10 kovpet ***** válasza:
És? A Posta elintézi a levél szállítását. A konzolt meg valószínűleg nem adnák fel neked futárral vagy postán a rendőrök :)
2018. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, a posta elintézi,viszont péntekig van időm,ha most feladom elsőbbségivel akkor sem biztos ,hogy holnapra odaér ,az ottani ismerősöm meg csak csütörtök délelőttig ér rá. De ha oda is érne ,akkor is holnap csak este van otthon,szóval a levelet át kell majd vennie ,amit csak másnap (csütörtök) délelőtt tudna megtenni, de ha megy postára akkor nem érne oda a konzolért+haza mielőtt dolgozni menne. Meg tőle se várhatom el,hogy rúgja fel a napját és rohanjon ide-oda...
2018. ápr. 17. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!