Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kideríthető ki az illető?

Kideríthető ki az illető?

Figyelt kérdés

Írtam egy csajnak. Semmi sértő nincs a dologban,amit irtam, nem fenyegettem csak elmondtam neki valamit amit tudok. Ő nem ismer engem,a barátja voszont rendőr

Sima járőr

Lenyomozhatja engedély nélkül ko vagyok és honnan irtam?


2018. máj. 5. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ahhoz hogy téged lenyomozzanak kevés egy járőr. Ez amúgy se a rendőrség hatásköre, hanem a titkosszolgálatoké. Akkor is komoly indok kell hozzá pl: gyilkosság előkészülete, vagy terrorcselekmény előkészülete stb...
2018. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Miféle "engedélyre" gondolsz? Egy rendőrnek nem kell semmiféle engedély ahhoz, hogy nyomozzon. Amúgy ez egy elég zavaros sztori, minek irogatsz valakinek, akit nem is ismersz? És mi lehet az, ami miatt szerinted nyomozás fog indulni. Ez elég gyanús...
2018. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Simán megtalál, ha akar. Látszik nem vagy képbe a dolgokkal. Az engedélyt a legkönnyebb beszerezni.
2018. máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ismerősöm a csaj de nem vagyunk jóban. És megírtam neki hogy a barátjának szeretője van hónapok óta. Ennyi történt.
2018. máj. 5. 07:54
 5/17 anonim ***** válasza:
Kezdhetsz félni akkor.
2018. máj. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De nem akartam semmi rosszat vele. Nehéz elmagyarázni de barátnőm akivel párhuzamosan együtt volt( nem tudts hogy van barátnője) és terhes lett tőle.

Viszont a csaj akinek írtam vakon bízik benne. Nem akartam rosszat csak felnyitni a szemét.

2018. máj. 5. 07:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, bűncselekményt nem követtél el. Kérdésedre a válasz, hogy kideríthető ki vagy, ám nem feltétlenül úgy, ahogy te hiszed. Valószínű nem fog kelleni hozzá semmilyen hivatalos nyilvántartás vagy adatbázis, hogy felkutassanak. Gyakran könnyebb megtalálni valakit egyéb forrásokból, amik még csak nem is "engedélykötelesek". Szóval a törvénytől nem kell tartanod, csak a haragtól.
2018. máj. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó pl hogy? Le irnád?
2018. máj. 5. 08:05
 9/17 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, minek kell mások életébe belepofázni??

Valószínű, én is utána járnák, ki pofázik az életembe bele kívülről.

2018. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Röviden:

Levelet írni nem bűncselekmény, még névtelenül sem.


Ha emailt írtál, némi számítástechnikai ismerettel simán kideríthető.


Börtönbe nem kerülsz, de hogy mi lesz veled, az csak a pasi vérmérsékletétől függ.

A következményeket fogd fel tandíjnak és többet ne mássz bele emberek életébe!

2018. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!