Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megvádolhat úgy a rendőrség,...

Megvádolhat úgy a rendőrség, hogy nem hallgatnak ki?

Figyelt kérdés

Februárban össze verekedtem vkivel a helyi bíróságon, ahol előállítottak garázdaságért, akivel bunyóztam, magánindítványt is tett testi sértésért... mind e mellé később magánindítványt tett a ,,sértett" rágalmazásért is, amiért csináltam nekik egy ,,fenyegető" videót és elküldtem Nekik... a videóban konkrét fenyegetés nincsen csak annyi, hogy figyelik Őket, veszélyben vannak (mellé rémisztő zene és ijesztő képek).


A garázdaság rendőrségi szakaszban, a rágalmazás bírósági szakaszban van. Tehát 2 külön ügy, a videó később megjelent a bírósági ügyben (rendőrségre beadták)


A verekedés után behívtak elme szakértői vizsgálatra, az előállítás során meg kihallgattak ahol beiismerő vallomást tettem. Úgy volt, hogy gyorsított eljárás lesz, de a videó után behívtak egy 2. elme szakértői vizsgálatra, habár ez a videó a rendőrségen egyszer sem került szóba, a védő sem említette. Azt mondták azért kell ez a vizsgálat, mert az 1-t ki kell egészíteni. A 2. elme szakértői vizsgálat óta 1,5 hónap telt el, semmi hír.


Lehetséges, hogy most már nem csak a garázdaság a vád, hanem a zaklatás is a videó miatt? Ha újabb vád van, nem kell kihallgatni folytatólagosan???



2018. máj. 21. 16:26
 1/4 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam... nem a videó a rágalmazás tárgya, az teljesen másról szól. Csak az állandó feljelentgetéseik miatt csináltam amit szintén beadtak a rendőrségre, lehet e zaklatási ügyem is úgy, hogy nem is tudok róla?
2018. máj. 21. 16:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Vádat az ügyész tud emelni, rendőrség nem.

Hívd fel a bíróságot hivatali időben, konkrétan a Tájékoztatási Irodát. És kérdezd meg, milyen ügyek vannak folyamatban.

2018. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor úgy írom, hogy gyanúsítani tudnak e úgy, hogy nem hallgatnak ki...
2018. máj. 21. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Guglizd ki, de holnap már tudod kérdezni a Tájékoztatási Irodát ugyanerről vagy más információs helyeket is.:)
2018. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!