Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha bemegyek a rendőrségre...

Ha bemegyek a rendőrségre "FUCK THE POLICE" pólóban, abból lehet bajom?

Figyelt kérdés
Meddig mehet el a rendőrök sértegetésével az ember, hogy törvényes keretek között fejezze ki kritikáját a rendőrség teljesítményével kapcsolatban?

2018. máj. 3. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

En beadtam 😄

"Kabitoszerrel valo visszaeles" gyanujaval vittek be. Egy Fuck the police-os polo, es egy fuck the rules-os sapka volt rajtam. Bemeseltem nekik hogy nem tudok angolul 😂

Szerencsere sok a korrupt kocsog, es pikk pakk elintezte a "span" 😁

2018. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom azért ez egy kicsit provokatív...

Főleg ha csak állsz ott,és várod,hogy mindenki elolvassa...Én nem csinálnám meg...

2018. máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Bezzeg amikor ők emberkednek másokkal totál értelmetlenül, akkor fel vagy háborodva.
2018. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

Jellegzetesen kelet-európai kérdés. Csak nálunk szokás az ilyesmin egyáltalán elgondolkodni.


Én mondjuk többször jártam rendőrségen "B*zi, aki igazoltat" feliratú polóban. Igaz, hogy nekik segítettem, így csak röhögtek. Utcán egyszer egy járőr zokon vette, de nem tudott vele mit kezdeni, csak sértődötten igazoltattak. Aztán bepereltek, én pedig megnyertem, és egy csomó pénzükbe került.

2018. máj. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de a "fuck the police" nem kritika, hanem semennyire nem vicces jópofiskodás. Szerintem nem érdekli a rendőröket, csak ott "nemsegítenek" majd, ahol tudnak.
2018. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha annyival megúszod, hogy lejáratod magad, hülyét csinálsz magadból akkor örülj, szerintem.
2018. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!