Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A józsefvárosi térfigyelő...

A józsefvárosi térfigyelő rendszer működik, karbantartott?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Sokkal jobb a közbiztonság mint 10 éve mondjuk.
2018. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Remèlhetőleg,mert így a cigànybűnözők figyuszolva vannak.
2018. jún. 5. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak mert sok a rossz tapasztalat ill Győri Péter úr is utalt valamire... :(
2018. jún. 5. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tök mind1?!

A polgárőrök mindenfele ott vannak....

Én az Alföldi út- János Pál pápa tér környékén 2014ben megfordultam mint hajléktalan,csak jót mondhatok.Nappali viszonylatban.

Én nem a cigányoktól félnék arra,a cigány legalább magyar, van veszteni valója!(Elnézést a Romáktól)

NA de az arabok és törökök....... Hergelés,késelés,harc->férfiak.Nők->szexuális ajánlat,prostituáció,"házassági" ajánlatok...... stb

Maximum a boltjaikat veszitik és kitoloncolják őket.

A 8-9 kerületi rendöröknek és polgárőröknek csak köszönetet lehet mondani....

Én a Blaha Lujza megálloba leszálltam este fél 9kor a villamosról, gyalog indultam a Népszinház utcán, 2 háznyira már állt az arab férfi banda....,mögöttem jött egy idősebb úr,azt hittem járókelő.Amikor az arabok leszólitottak-Hova,hova?!Az úr mell€mlépett,mutatta a kitűzőjét és fényképes polgárőr igazolványt.

Nem csak javasolta hogy húzzak be a hajléktalanszállóra,de be is kisért.

Az Alföldire szólt a lakcímkártyám is.De hajl€ktalan státuszom ellenére is hihetetlenül udvarias és korrekt volt.

A János Pál Pápa biztonsági szolgálatáról is csak jót tudok mondani,páran, nők kiültünk a térre,beszélgetni (a hajléktalanszállón ugyan mit csináljunk?!Elég sok a részeg,drogos,kötözködős.Bár az ottani szocikról is csak jót tudok mondani....),odajött pár arab a "visszautasithatatlan ajánlataikkal",a biztonsági szolgálat emberei egy percen belül ott voltak,sőt a játszótér felöl a közterület felügyelők is megindultak a védelmünkre.....

Nálam volt mobiltelefon,de ilyen esetekbe sose kellett rendőrér telefonálnom....

De a rendőrők-civil ruhások-polgárőrők szinte mindenhol vannak,sokszor láthatatlanul is.

Budapest belvárosa és föbb pontjai nagyon biztonságosak.

2018. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát nálunk nincs rendőr, de időnként drogosok, ittasok, szemetelők, rablók, közterületen vizelők.

Térfigyelő kamera van, de minek.

Reggel is konkrétan majdnem kiraboltak.

2018. jún. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!