Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik akkor, ha nem...

Mi történik akkor, ha nem fizetem ki a rendőrség kiszálási díját?

Figyelt kérdés

Egy olyan levelet hoztak, amit a posta is ingyen kézbesíthetett volna.

Kiszálási díj 10.500 ft.

Nem vagyok egy filléres ember, de a lenyúlást nem szeretem. És ez már az.

Ha nem fizetem be, hasraesnek?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 12. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiszállási díj? Mire fel?
2018. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos kiszálltak hozzá.
2018. jún. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tippem, hogy elővezetési költséget írtak neked elő. Nem követtél el esetleg mostanában valamilyen közlekedési szabálysértést? Mert ilyenkor a rendőrség küld egy fizetési felhívást a szabálysértésről, ha pedig arra nem reagálsz, akkor bekopogtatnak hozzád személyesen. Ilyenkor pedig felszámolják a kiszállás összegét, függetlenül attól, hogy elértek-e vagy sem. Ha továbbra sem fizetsz, akkor pedig átadják az ügyedet a lakóhelyed szerinti önkormányzat adóosztályának, akik vagy letiltják a fizetésedet a munkáltatódnál, vagy inkasszót raknak a számláidra.
2018. jún. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az adoosztaly 10 e forinttol inkabb a nav sztem, az alatt az adoosztaly. De egyebkent hasonloan kepzelem ez a dolgokat, mint korabbi valaszolo.
2018. jún. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!