Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet kideríteni, hogy...

Hogy lehet kideríteni, hogy mit akart tőlem a 8. kerületi r. kapitányság?

Figyelt kérdés

Külföldön voltam egy hónapot egy céges projekt keretein belül, tegnap reggelre érkeztem haza. A postaládámban két értesítő volt, az egyik május 17. a másik pedig május 24.-es dátummal. A postán már nem tudták odaadni. Telefonon hívtam őket, de közölték, hogy nem adhatnak felvilágosítást. Miskolcon élek, szóval nem a szomszédban van.


Most ilyenkor mi a teendő? életemben nem volt dolgom a rendőrséggel.



2018. jún. 11. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikeresed a 8. kerületi rendőrkapitányság telefonszámát, felhívod őket és majd ők elmondják hogy mit akartak, vagy hogy kit kell felhívnod, hogy ezt megtudd.
2018. jún. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp fent írtam, hogy hívtam őket, de "nem adhatnak felvilágosítást"
2018. jún. 11. 09:37
 3/4 kovpet ***** válasza:
100%

"nem adhatnak felvilágosítást"

telefonon.

Írj nekik egy hivatalos levelet, amiben vázolod a fentieket és kérdezd meg, hogy mi a teendőd ilyenkor.

2018. jún. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésben ez szerepel:

"A postán már nem tudták odaadni. Telefonon hívtam őket...."

Ebből az jön ki, hogy a postát hívtad telefonon, nem a rendőrséget.

Ahogy írtam, azt kérdezd meg a rendőrségen, hogy KIT kell megkérdezned vagy ha ez nem megy, akkor hogy HOGYAN juthatsz hozzá az információhoz, ha telefonon nem lehet.

Pl. az illetékessel beszélsz, hogy ÚJRA küldjék ki ugyanazt a levelet.

2018. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!