Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akit így idéz be a rendőrség...

Akit így idéz be a rendőrség az, hogy nevezik?

Figyelt kérdés

Ha teszem fel volt egy lopás és akit megloptak kihívja a rendőröket arra aki azt állítja,hogy meglopta,a rendőr kimegy és átkutatja a zsebeit ,táskáját,de semmi,a helyzetből is megállapítja a rendőr,hogy nem lehet ráfogni az emberre,hogy ő lopott és elengedik,de ha a sértett ezt nem hagyja és elmegy a rendőrségre feljelentést tenni ,ott meg nevezi akire gyanakszik,esetleg a nyomozó beidézi azt akire a sértett gyanakszik,gondolom,hogy ott is tisztázzák akkor is ,ha nem a meggyanusított ember követte el a lopást ,ilyenkor azt a személyt ,hogy nevezik el,úgyértem mi van az idézésre írva,gondolom nem gyanusított vagy akkor is és nem kell vele foglalkozni,mert a rendőrségen úgyis tisztázódik,hogy nem ő követte el?

Vagy esetleg tanúként van megnevezve?



2018. jún. 22. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
De bazi hosszú mondat! Bocsi az offért.
2018. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két lehetséges idézés van. Tanúkénti, és gyanúsítottkénti. A te kérdésedre a válasz a tanúkénti.
2018. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam,csak úgy vagyok vele,inkább megkérdezem.

Köszi a választ.

2018. jún. 22. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg qrva hosszú mondat. Nő vagy?
2018. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Birom mikor felteszek egy kérdést és egy apró hiba van benne,nem a kérdésre válaszolnak,hanem rögtön belekötnek az emberbe.


Én olyat még nem hallottam egyébként,hogy egy mondat nem lehet hosszú.

2018. jún. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!