Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Rendőrség

A kérdés

Milyen következményekre számíthatunk ha feljelentenek?

Házibuliban voltunk minden okés volt de volt kettő gyerek akit nem bírunk mert még régebben trasht pofáztak hátunk mögött nyomták a sz@rt de úgy voltam vele én speciel lessz@rom őket nem kell a balhé erre gyerek megyek italért elkezd pofázni,hogy húzzál már. Elkezdtünk lökdösődni meg én is visszaszóltam neki, persze jött egy két haverom neki is jött az egy(akivel még kibeszéltek a hátunk mögött) aztán nyomta tovább nekem a pofázását azt ököllel elkezdtünk verekedni, két haverom meg az övé is beszállt, a gyereket fél ájulásig verük(nem nagyon volt magánál) vertük fejét megtapostuk tehát elég ronda lett,haverja is kapott de ő nem lett annyira k.o, én is kaptam egyet kettő, de gyorsan lezajlott az egész. Haverja hazavitte kocsival a bulinak persze meg vége lett. Szóval ebből lehet valami baj? Ha én megadtam neki a tiszteletet hogy nem fogok balhézni akkor én is elvárom, nekem ne álljon neki magyarázni. 16/F

Keress kérdéseket hasonló témákban: balhé, verekedés, fegyver, ájulás, halál, fiatal, buli, party, ház, pénz

2018. jún. 25. 23:20  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Csoportos garázdaság, legfeljebb három év sitkó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2018. jún. 26. 09:07 Privát üzenet

Hiába adtad meg neki a "tiszteletet"(???), attól még feljelenthet. Elvégre te egyet-kettőt kaptál, őt meg pépesre vertétek.

Ha elmegy orvoshoz, a doki hivatalból értesíti a rendőrséget, látleletet készít. A gyerek nem vall "tiszteletből", az ütéseid viszont igen!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/11Időpont 2018. jún. 26. 10:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nehogymár egy kis buli bunyó miatt sittre vágjanak ez hülyeség ilyen nincs

# 3/11Időpont 2018. jún. 26. 12:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

anyám aztmondta megbpróbál beszélni az anyjával , de ha el akarnak menni mivan ha megfenyegtjük gyereket mégjobban agyonverjük suliban vagy valahol?

# 4/11Időpont 2018. jún. 26. 12:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ember nekem sulit kell végeznem nem vagyok rossz tanulo így is apám nemtudja az esetet megtudja az is jól lefog ordítani , nekem ilyen sz@r nem vághatja tönkre az életem nehogymár

# 5/11Időpont 2018. jún. 26. 12:14 Privát üzenet

de ha el akarnak menni mivan ha megfenyegtjük gyereket mégjobban agyonverjük suliban vagy valahol?

Akkor azzal tovább súlyosbítod a helyzeted!!!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2018. jún. 26. 12:33 Privát üzenet
Elmegy orvoshoz ott megkérdik mi történt és ha nem azt mondja hogy leesett a lépcsőn akkor feljelentenek. Az elöttem válaszolónak igaza van + a suliból is kicsapnak.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/11Időpont 2018. jún. 28. 00:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mèg nem történt semmi, lehet nem jelent?

# 8/11Időpont 2018. jún. 29. 21:47 Privát üzenet
Megadtad neki a tiszteletet? Ájulásig vertétek te szerencsétlen. Kis buli bunyó, az. És ezek után még felmerül benned hogy megfenyegeted meg mégjobban megvered. Remélem lecsuknak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2018. jún. 29. 23:19 Privát üzenet
Majd írj egy updatet, mert kíváncsi vagyok mi lett eddig az eredmény.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2018. júl. 10. 21:50 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kihalgathat rendōr ha egy feljelentövel bármilyen kacsolatban áll? (plismrerös, barát) a feljelentō ezzel él visza, van ismerōse, és ártatlanul is feljelentenek?
Instagramon azt írták nekem hogy feljelentenek személyi jóg sértésér! Ilyenkor mit csinálnak?
Feltörtem pár facebook felhasználót és azzal fenyegetöznek hogy tudják az ip-m és feljelentenek, ebből tényleg lessz valami vagy nem izgatja a magyar rendőröket?
Ha feljelentenek mikor tudom meg?
Ha feljelentenek 2900 ftos csalasert mi fog tortenni? Kuldenek levelet?
Ha kétszer feljelentenek valakit akkor mit kaphat az illető?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Rendőrség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!