Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen következményekre...

Milyen következményekre számíthatunk ha feljelentenek?

Figyelt kérdés
Házibuliban voltunk minden okés volt de volt kettő gyerek akit nem bírunk mert még régebben trasht pofáztak hátunk mögött nyomták a sz@rt de úgy voltam vele én speciel lessz@rom őket nem kell a balhé erre gyerek megyek italért elkezd pofázni,hogy húzzál már. Elkezdtünk lökdösődni meg én is visszaszóltam neki, persze jött egy két haverom neki is jött az egy(akivel még kibeszéltek a hátunk mögött) aztán nyomta tovább nekem a pofázását azt ököllel elkezdtünk verekedni, két haverom meg az övé is beszállt, a gyereket fél ájulásig verük(nem nagyon volt magánál) vertük fejét megtapostuk tehát elég ronda lett,haverja is kapott de ő nem lett annyira k.o, én is kaptam egyet kettő, de gyorsan lezajlott az egész. Haverja hazavitte kocsival a bulinak persze meg vége lett. Szóval ebből lehet valami baj? Ha én megadtam neki a tiszteletet hogy nem fogok balhézni akkor én is elvárom, nekem ne álljon neki magyarázni. 16/F

2018. jún. 25. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csoportos garázdaság, legfeljebb három év sitkó.
2018. jún. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába adtad meg neki a "tiszteletet"(???), attól még feljelenthet. Elvégre te egyet-kettőt kaptál, őt meg pépesre vertétek.

Ha elmegy orvoshoz, a doki hivatalból értesíti a rendőrséget, látleletet készít. A gyerek nem vall "tiszteletből", az ütéseid viszont igen!

2018. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De nehogymár egy kis buli bunyó miatt sittre vágjanak ez hülyeség ilyen nincs
2018. jún. 26. 12:06
 4/11 A kérdező kommentje:
anyám aztmondta megbpróbál beszélni az anyjával , de ha el akarnak menni mivan ha megfenyegtjük gyereket mégjobban agyonverjük suliban vagy valahol?
2018. jún. 26. 12:10
 5/11 A kérdező kommentje:
ember nekem sulit kell végeznem nem vagyok rossz tanulo így is apám nemtudja az esetet megtudja az is jól lefog ordítani , nekem ilyen sz@r nem vághatja tönkre az életem nehogymár
2018. jún. 26. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:

de ha el akarnak menni mivan ha megfenyegtjük gyereket mégjobban agyonverjük suliban vagy valahol?


Akkor azzal tovább súlyosbítod a helyzeted!!!

2018. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Elmegy orvoshoz ott megkérdik mi történt és ha nem azt mondja hogy leesett a lépcsőn akkor feljelentenek. Az elöttem válaszolónak igaza van + a suliból is kicsapnak.
2018. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mèg nem történt semmi, lehet nem jelent?
2018. jún. 29. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megadtad neki a tiszteletet? Ájulásig vertétek te szerencsétlen. Kis buli bunyó, az. És ezek után még felmerül benned hogy megfenyegeted meg mégjobban megvered. Remélem lecsuknak.
2018. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Majd írj egy updatet, mert kíváncsi vagyok mi lett eddig az eredmény.
2018. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!