Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kell ügyvéd? Gyanúsítottként...

Kell ügyvéd? Gyanúsítottként idézték be a vizsgálatiosztályra sikkasztás gyanúja miatt.

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon értem miről van szó,a volt munkáltatók 9 hónap után megvádolt. Annyi van az idêzésben,hogy sikkasztás gyanúja miatt jelenjek meg kihallgatásra. Mire számíthatok?

2018. jún. 26. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, miféle munkakörben voltál, mit műveltél ott...
2018. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénztáros voltam,nem műveltem semmit. De sajnos a volt munkáltatóm egy örült és pénzénél és hatalmánál fogva bármit rám húzhat.
2018. jún. 26. 16:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy az első kihallgatásra feltétlen kell ügyvéd?
2018. jún. 26. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem ártana, ha jót akarsz magadnak. Nem kizárt, hogy történt valami disznóság a cégnél és veled akarják elvitetni a balhét.
2018. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Kell, különben a zsaruk és/vagy a főnököd ügyvédje olyan lyukat beszélnek a hasadba, hogy önként eszed meg a saját szarodat is, bevallod még a 911-et is.
2018. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam megvádolva sikkasztással még pénztáros koromban. Bementem, meghallgattam őket, majd elmondtam, hogy nem műveltem semmit. Élj panasszal a vád ellen. Ennyi. Mindent nekik kell közvetlenül bizonyítani. Olvasd jegyzeteld, amit írtok, mert a nyomozó nem azt írja, amit mondasz! Ne írd alá a vallomasod, ha teszel. Ha nem loptál, akkor az égegyadta világon semmit nem tudnak rádverni.
2018. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgyvéd igazából azert kell, mert a szádba adja a szót..de viszont ha semmit nem csinaltal és nem nyúltad a kasszát. akkor nincs mitől tartanod!viszont ezt nem értem, h miért gyanúsított vagy miért nem tanú?? A tanúnak ugyan főszabály szerint mindig igazat kell mondania, a gyanúsítottnak nem, ő hazudhat, sőt, úgy is dönthet, hogy nem mond semmit.
2018. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!