Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Te, hogy smint vagy megelégedv...

Te, hogy smint vagy megelégedve a rendőrség munkájával?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom,nem sokat tudnak segíteni,saját magam,vigyázok magamra és vagyontárgyaimra,az a biztos.


Ti,hogy látjátok az ilyet?



2018. jún. 28. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkoznak...
2018. jún. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is rossz a véleményem.

Pár hónapja kedves ismerősömet kirabolták, szemtanú nem volt és tény, hogy a közeli térfigyelő pont nem arra nézett (vagy nem is működött, csak ez a szöveg), de rengeteg magánkamera is van a környéken, amik felvételén tuti ott volt a menekülő elkövető.

Szerintem csak akarat kellett volna!



Nekünk (lekopogom) 10, 15 meg még több éve volt kocsilopás, bringalopás, meg egy súlyosabb is....

Természetesen lezárták a nyomozást.


Ha engem kirabolnak, szerintem nem is fogok szólni a rendőrségnek, mert minek.

2018. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Összességében sehogy. Egyetlen egy ügyemet sem bonyolították normálisan, kétszer tettem feljelentést, és nagyon rendesek voltak, akik felvették a jegyzőkönyvet - de hiába megindították a nyomozást, utána az illetékesek kb. xart se csináltak, engem egyszer hívtak be kihallgatásra, a feljelentett felet egyszer sem, szembesítés sem volt, és a nyomozások lezárásáról sem küldtek értesítést.

Ugyanezen ügy miatt kértem többször is rendőri segítséget, háromszor normálisak voltak, csak épp segíteni nem tudtak, kétszer meg hülyeségeket beszéltek, azaz félretájékoztattak.

Ismeretségi körben pedig egy feljelentésnél elsikálták az ügyet, miután kiderült, hogy a lépcsőházi biztonsági kamerán látható betörő fiatal rendőrgyerek.


Ettől még nincs rossz véleményem úgy általában a rendőrökről, mert tényleg vannak köztük normálisak, becsületesek, segítőkészek (itt, a GYK-n is írogatott régebben két rendes rendőrsrác), de sajnos sokkal több a nemtörődöm, hatalmaskodó alak.

2018. jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Törölve lett a válaszom. Miközben a véleményem írtam le. Újfent megteszem.


Akárhányszor szükségünk lett volna a rendőrségre csak azt bizonyították, hogy meg sem próbálják még csak elhitetni sem, hogy értünk is vannak és nem csak a gazdáikért. Ugyanis ők a mindenkori hatalom csahos kutyái.

Arra jók, hogy a kifosztott, megalázott, évtizedekre szellemi mélységbe taszított nép és a harácsoló, rabló politikusok közé álljanak és foggal körömmel védjék ez utóbbi társaságot.

Ráadásul balkáni módon szerfelett sok alvilági dologban benne vannak. Legalábbis itt vidéken ez a tapasztalatom.

Maffia szerű erőszakszervezet.

2018. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!