Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A francia "no go" zonakat...

A francia "no go" zonakat miert hagyta a rendorseg kialakulni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 07:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Na persze, nincs ilyen környék :D Nincs a faszt. Az arab/muszlim/fekete bevándorlók hajszál pontosan ugyanazt művelik Németországban, Franciaországban, Ausztriában, mint a mi cigányaink. Leélik a környezetüket, elgettósítanak városrészeket, ahol már csak ők maradnak és sokan csak a segélyre utaznak. Annyival rosszabak a mieinknél, hogy ezeknek ráadásul még elmaradottab felfogásuk és ,,házitörvényük,, (Saría) van. A svédek még adót is emeltek, hogy a sok bevándorlót el lehessen tartani. A rendőrség felsőbb utasításra tehetetlen, mert a nyugati politikában nem illik beismerni a kudarcot és nem lenne polcorrect kimondani, hogy a wilkommenskultur egy nagy Trójai faló...
2018. júl. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor kérlek nevezd meg azt a francia vagy német utcát, ahová nem megy be a rendőrautó, nincs közvilágítás és egyéb közművek, amelynek lakóira nem vonatkoznak a törvények és mutass be egy iszlám bírósági ülést rajta.
2018. júl. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
Neked fizet valaki azért, hogy még mindig simogasd ezeket, vagy muszlim szeretőd van? Komplett városrészek vannak például Svédországban, ahová mentő csak rendőri kísérettel megy és, ahol a rendőr inkább nem is járőrözik, mert a kocsit megdobálják, vagy felgyújtják. Nézd már meg mi megy ott, szerinted ez teljesen normális Európai atmoszféra? https://www.youtube.com/watch?v=Qk35-_t0S0E
2018. júl. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
56%

Személyeskedés megy, mást nem tudsz.

Várom az utcanevet. Videót én is be tudok linkelni, ahol fehér "őslakosok" randalíroznak.


https://www.youtube.com/watch?v=4K59Hq7dXIc

2018. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%
Te egy olyan videót linkeltél, ahol több ezer ember, kvázi rendkívüli állapot jelleggel mozdult meg és egy impotens kormány miatt ment az utcára. Amit én linkeltem az egy sima hétköznap, ahol azért köpnek le egy fehér nőt és támadnak a tv stábra, mert forgatni merészel egy, a bevándorlók által kisajátított városrészben. Teljesen felesleges utcaneveket írkálni, városrész jelentőségűek ezek a problémák nyugaton, ha attól boldogabb vagy megnézheted például a svéd rendőrség listáját ezekről a helyekről. Angliában és Franciaországban egyre több a késelés és a savas támadás. Véletlen?
2018. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%
Nahát, ilyenkor megy az árnyalás és meg tudod magyarázni, hogy miért oké, ha magyarok randalíroznak.
2018. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
9%
A f..szkalap ballibsik egyenlőségjelet tesznek a no-go zónák és a cigánytelepek közé! Nem is beszélve arról, hogy a cigánytelepek kialakulásáról a "dicső" kádár-rendszer tehet elsősorban! Ha meg valaki ezt szeretné megoldani, jönnek az emberi jogokkal. Mint ahogy az aluljárós hajléktalanok esetében is! Idióták!
2018. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz olyan megoldással, ami nem sérti az emberi jogokat.


Pl. én is megoldhatnám a vitánkat azzal, hogy agyonváglak egy baltával, de ugye ilyenkor nem baj, ha vannak jogaid?

2018. aug. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#17 Nem vagyok ballibsi, mégis egyenlőségjelet teszek a no-go zónák és a cigánytelepek közé. Mindkettőt szubhumán vadállatok lakják, egyikbe se megy be olyan ember, akinek kedves az élete, és mindkettőt ugyanazoknak köszönhetjük.
2018. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"A f..szkalap ballibsik egyenlőségjelet tesznek a no-go zónák és a cigánytelepek közé!"


Emlékszel Olaszliszkára?


Nem egyenlőség jelet tettem a kettő közé, csak kicsit közelebb hoztam a valóságot. Országon belül is kialakultak olyan területek ahova fehér ember nem megy be. Ezt miért hagyta a rendőrség, állam, nemzet stb kialakulni? A gettók a világon mindenhol ugyanúgy alakulnak ki, teljesen mindegy hogy "őslakosok" vagy bevándorlók hozzák létre.


Azért szomorú látni, hogy itt a gyakorin mennyien aggódnak a francia, svéd meg a többi nyugat-európai no-go zóna miatt, de a klasszik nyócker, Hős utca, Gubacsi út/Kén utca , fél Borsod és Nógrád megye az nem téma. Le sem sz@rjuk ami körülvesz minket, ami a mi problémánk de tőlünk 1000-1500-2000km-re lévő problémákon meg agyalunk 7/24-ben.

2018. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!