Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek feljelentést vagy ez...

Tehetek feljelentést vagy ez még nem minősül zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Heti rendszerességgel hívogat valami barom, de nem szól bele, vagy egy pillanatnyit csörget. Nincs rejtve a szám.
2018. aug. 6. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs rejtve, akkor tedd fel a nettre. Van egy ilyen oldal, hogy zaklató számokat lehet kiírni, lehet másokat is hívogat és tudnak róla valamit, hogy ki ez.
2018. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel. Vagy ha felveszed ne szólj bele, az ő pénze fogy.
2018. aug. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ebbe mi lenne zaklatás?? :O mentsd el h ne vedd fel és nem veszed fel :D
2018. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Tehetsz. Akárki hivogat, akinek nem adtad meg a számodat, sőt ha titkos a számod, akkor számot kiadni már bűncselekmény, adatgyűjtő cégek szoktak lenni a háttérben, ennek már utánajártam, ez feljelenthető dolog.
2018. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számot és kész. Nekem üres SMS-t szokott valaki küldeni, letiltottam.
2018. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Készülék menüjében letiltod, sms-it nem jeleníti meg, hivásait automatikusan elutasítja...


Ha más számról is próbálkozik akkor TALÁN érdemes feljelentést tenni

2018. aug. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat! :)

Kétféle számról szokott hívogatni, letiltom és megkeresem azt az oldalt ahová feltöltik az ilyen telefonszámokat.

2018. aug. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!