Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A mai Magyarországon miért...

A mai Magyarországon miért akar valaki rendőr, vagy katona lenni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Így akarja szolgálni a hazáját, vagy tetszik neki mint hivatás. Nem hihetetlen.
2018. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Sokan szetetik a "terepmunkát".
2018. aug. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Ha majd bejutsz egyetemre vagy főiskolára, te is átérzed a mondást, mindenki rendőrnek vagy katonának születik, csak akad aki továbbtanul.

Amellett, hogy vicces, mérhetetlen életbölcsességet tartalmaz.

2018. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 árokpart ***** válasza:
71%
Nem kell ész hozzá? Akkor legyél szíves ha majd netán túszul ejt valaki pl. bankban, bíróságon (volt már ilyen sajnos) akkor szervezd meg saját magad a kiszabadításodat és véletlenül se várj a terrorelhárítókra. Illetve ha pl. egy latin-amerikai országban bajba kerülsz és vagy túszul ejtenek vagy bezárnak ott netán egy börtönbe akkor se várd a magar terrorelhárítókat. Ugyanis rengeteg honfitársunkat hozták már haza latin-amerikai börtönökből, tússzedők kezei közül, kalózok elől stb. Sok azerencsét.
2018. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Nálunk történt nyaklánctépés és a rendőrség nem foglalkozott vele...

Persze a közteres térfigyelő kamerák is szép pénznyelő díszek. Bár a magánkamerák özöne se ér semmit, ha a rendőrség nem foglalkozik vele.


Nem tudom, ki megy ma rendőrnek.

Azt tudom, hogy nagy reform kellene itt (is).

2018. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
8, nem árt, ha van eszük, végül is tudni kellene a törvényeket, ha jól tudom, és egyes helyzetekben sem árt az ész, de a gyakorlat azt mutatja, hogy buták, bunkók, primitívek, agresszívek, legalábbis a s*nök. A terrorelhárítók nem sima rendőrök.
2018. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hú de összehordta itt a szemetet a szél. Igazi fotelhuszárok.
2018. aug. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez a hivatastudat lehet letezik, de en nem talalkoztam meg ilyennel. Katonanak most jo, mert emelik a fizut, hatarral jol lehet keresni (ha visszakuldik oket hatarra, nem megerositett infok szerint). Diplomaval nem keresel annyit most mint egy kezdo katona ket het hatarral.


Rendori palyat megertem h mellozik most nagyon. Nincs megfizetve, meg mintha le akarnak bomlasztani az egeszet olyan erzesem van ott.

2018. aug. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű, mivel ez biztos munka. Legyen szó bármelyik mekdonálcról, vagy valami puccus kis melóról, manapság sosem tudhatja az ember hogy meddig fogják alkalmazni. Persze lehet kapcsolatokról meg hasonlókról beszélni de az emberek 99%-nak nincs ilyen. Magyarán ha a munkáltató úgy dönt: repülsz, lehet bármilyen papírod. Ezzel szemben a katonák (ezt a példát hozom mivel jómagam is az vagyok) munkája biztos. Hol több a meló, hol kevesebb, ezt nem lehet tagadni (általában mindig akkor nyavajognak a civilek a katonákra ha épp kevesebb, bezzeg ha árvízre vagy határra kell nekik menni.....).

De az biztos, hogy egy szép hivatás, nem is egyszerűen csak "meló" ez.

2018. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na arviz az nagyon surun van az igaz, hataron pedig nem is mondom, hogy mi megy. Nem rossz dolog katonanak lenni.


A biztos megelhetes pedig ha igaz akkor olyan 50 eves korban igyekeznek kicsit morzsolgatni az allomanybol, ilyen olyan urugyekkel. Szal ez a resze kicsit hasonlit a versenyszferahoz.

2018. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!