Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Titeket mi motivált arra,...

Titeket mi motivált arra, hogy rendőrök vagy katonák legyetek?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 20:57
 1/5 Táplis Béla válasza:
6%

Aki lusta normális munkához, vagy tanulni, elmegy rendőrnek, és kint szopik télen nyáron hidegbe melegbe, és ráerőlteti a rosszkedvét a jónépre büntetés formájában.


A katona más tészta, misszió, változatosság, embereken segíteni.

2014. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a behívóparancs és a kilátásba helyezett börtönbüntetés. :)
2014. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 SimkoL ***** válasza:
Rendőr és rendőr között nagy különbség van Ne csak az utcán szolgálatot tejesítőt lásd, a háttérben még sok más hivatásos állományú is van. Én annak idején '80-as években rejtjelzőként kezdtem dolgozni a rendőrségen ilyen munkát másutt nem nagyon lehetett tanulni, végezni.
2014. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sorkatonaság alatt nem nagyon volt lehetőség nemet mondani :)

Motivációnak meg valóban ott volt a börtönbüntetés, meg az, hogy nem engedtek egyetemre, amíg nem szolgáltad le a 2 éved.

2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell szidni a rendőröket azért mert van közöttük tuskó is. Aki tuskó az lehet fotográfus vagy jogász is, mindegy. Apám rendőr volt, és eleget szívott a bűnözések miatt, nem mindig tudott velünk lenni, ha szeretett volna, parancsnok lévén gyakran behívták, mindenféle ok miatt. Nem abból áll egy rendőr munkája hogy naphosszat kötekedik, van ennek a munkának idegszaggató, fárasztó, és veszélyes oldala is. Remélem ebbe belegondolnak azok is, akik fikázzák őket. Megnézném ki áll oda a kedves betörő úr elé vagy ki megy be a legalja putris cigányos telepre, ahova más a kutyáját nem engedné be...
2014. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!