Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Bűnjel kiadása?

Bűnjel kiadása?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet augusztus 2.án az ügyésztől, hogy a lefoglalt mobiltelefont (még áprilisban foglalták le) nekem rendelik el kiadni. Ilyenkor bekell menjek a rendőrkapitányságra érte? A levélben csak ez állt, hogy megszűntetik a lefoglalást és nekem rendelik el a kiadását.
2018. aug. 23. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket. Pl. egy párezret érő cuccért nem mennék be, hanem mondanám, hogy dobják ki, mert nekem nem kell.
2018. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket,csak szabadságon van az előadó (aki vitte az ügyet), nem, egy 50 ezres telefonról, csak félek nem kapom vissza, azért reménykedtem hátha valaki volt hasonló helyzetben és tudna segíteni..mert nagyon jól jönne már.
2018. aug. 24. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!