Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Vertek meg már valakit Szabó...

Vertek meg már valakit Szabó Zoltánon kívül panaszkönyv kiadása helyett vendéglátóhelyen?

Figyelt kérdés
Nekem a történet sántít. Amúgy a Király KFC az egyik kedvenc helyem. A kiszolgálás kedves, udvarias.

2017. okt. 21. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%

"A kiszolgálás kedves, udvarias."

Melyik?

Amúgy az üzletvezető volt bunkó, meg a kidobó aki verekedett.

Nem egyedi az eset amúgy, csak nem verik mások nagy dobra mert nincsenek is a médiában.

2017. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Amelyik a Király KFC-ben van. Vagy 100000000x voltam.
2017. okt. 21. 21:07
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
#2: Nem csak egy kiszolgáló dolgozik ott, feltűnt?
2017. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Én még soha sehol sem kértem panaszkönyvet.
2017. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Feltűnt. Minden nap más szolgált ki.
2017. okt. 21. 21:13
 6/24 anonim ***** válasza:
40%
Hát persze hogy sántít a történet. A fickó részegen ment oda. Így a szavahihetősége gyakorlatilag 0. A kidobók meg kihajították, amit ugye nem bírt elviselni az uraság hiperszuper űberegója.
2017. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
6: Igen, senkit sem dobtak még ki ok nélkül. Ha meg kötekedik, és tizedszerre is visszamegy, ahogy a videóban van, mit vár egy ilyen biztonsági őrtől? Gondolom ő is látta rajta, hogy egyszerű ember, aki nem fog jogi vitákba bonyolódni...
2017. okt. 21. 22:03
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
#6 Nem, még mindig nem volt részeg, be lehet fejezni a hazudozást. De ha az is lett volna, akkor sem verjük meg.
2017. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

Jah, nem volt részeg.:D

Persze, hogy sántít a történet.

Elég nehéz elhinnem, hogy kultúrált módon jelezte, hogy ő szeretné a panaszkönyvet, majd erre az volt a reakció, hogy az üzletvezető simán rátolta, hogy dobjátok ki, a kidobó meg erre fogta és elkezdte verni.

Hát persze :D

Számomra sokkal hihetőbb, hogy bement, csinálta a műsort(nem tudom máig mit szeretett volna beleírni a panaszkönyvbe), látták, hogy részeg meg idióta, aztán mondta az üzletvezető, hogy vigyék ki.

A KFC meg persze, hogy nem fogja azt mondani, hogy idióta módjára viselkedett, kötekedett, hanem egyszerűbb bólogatni meg kirúgni két embert.

Mindkettőnek nagy respect!

Nem tudok, számomra még mindig fura, hogy engem nem vertek meg soha rendőrök, nem tepertek le biztonsági őrök, nem kellett feljelentést tennem, mert betörés közben megharapott a gazda kutyája meg a többi.

Olyan furcsa, de nem?:D

2017. okt. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9: Hát valahogy így. Nem életszerű, hogy panaszkönyv helyett két nagy pofont kapsz.

Pont abban a KFC-ben láttam éjszaka angol turistákat kajával dobálózni. Normálisan szóltak a biztonságiak, szó sem volt verekedésről.

2017. okt. 21. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!