Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen a nyomozók...

A rendőrségen a nyomozók szoktak olyan dolgot mondani ami nem is igaz?

Figyelt kérdés

Ha ki akarják szedni valakiből,hogy vallja be amit tett,szoktak olyat is mondani,az embernek ami nem is igaz,pl. hogy szemtanúk is látták önt,közben nem is,vagy pl. már minden bizonyíték a birtokunkban van és mutat az aktára,pedig nem igaz ez sem,semmi bizonyíték nincs csak,hogy akadjon el az ember ,hogy "hú nincs mit tagadni,tudják" és bevallja.


Tehát olyanokat mondanak ami nem is igaz,hogy

próbálják csabdába csalni az embert.


Van ilyen?


És mik azok a keresztkérdések?

Ezt sosem tudtam mik azok.



2018. aug. 28. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
ja szoktak blöffölni.
2018. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja,egyre emlékszem.Másik szobában vallatták a barátomat,és azt mondták nekem hogy meggyanúsított valamivel,ezt meg ezt mondta rám,én meg naiv csak néztem nagyokat,jól be is idegesedtem.Kiderült neki is ezt mondták rólam.Bár ez osztrák rendőrség volt.Itthon nem volt ilyen,teljesen egyenes kérdéseket tettek fel.
2018. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szoktak, nem is keveset.
2018. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A rendőrségen a nyomozók szoktak olyan dolgot mondani ami nem is igaz.
2018. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt szokták.
2018. aug. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

'Ha elhiszed, amit egy zsaru mond, akkor bolond vagy.'

(Frank Columbo)

2018. szept. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem tanultam jogot, de a neten keresgélve találtam pár jogszabályt amikből kiderül, hogy hazudozniuk nem lenne szabad! Mondjuk bűnt elkövetni sem. Egy biztos, hogy a nyomozónak nincs személyes érintettsége, tehát nem haragszik rád. Viszont szeretné (sikeresen) lezárni a nyomozást, mert ezt várja el tőle a főnöke. És ezért hajlandó akár szabályt is szegni.

A pszichológia nagyon is jelen van a rendőrség munkája során. Hiszen a legnagyobb segítséget, az ügy megoldását csakis maga az elkövető adhatja nekik.

Gondoljunk csak a határőrökre. Azt figyelik, hogy ki az aki ideges lesz a puszta jelenlétüktől. Lehet, hogy sohasem vennék észre, ha valaki csempészni akar valamit, de lehet, hogy az illető saját magát buktatja le.


A keresztkérdések ugyanarról a témáról, de más szemszögből feltett kérdéseket jelenti.

Valami ilyesmi:

- Volt dolgozni kedden?

- Igen.

- Mikor ért haza aznap?

- Fél 3-kor.

- Nem 4-ig dolgozik??

2018. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!