Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fel jelenthetem az illetőt ezért?

Fel jelenthetem az illetőt ezért?

Figyelt kérdés
Vettem 2 db használt gumit kocsira el hoztam itthon derül ki hogy lyukas (nem néztem at elég alaposan ) se pénzt nem ad vissza se másik gumit konkrétan le tilott telefonon is és interneten is ..persze blokk sehol semmi de egy barátommal ketten voltunk ő egyedül tehát van tanul a vásárlásra ..10 ezret fizettem ...beszelgetesek meg vannak és az ígérgetések is ...ekkora pénz összegnél érdemes rendőrségre mennem vagy jobb ha be nyelem ezt a 10 ezret ? Tehát nem akarok h nagy szart keverjek magamnak is

2018. szept. 1. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
4%
Van rá tanúd, hogy azt állította nem lyukas? Esetleg adott erről írást?
2018. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Konkrétan ezt írta "Ezt én se láttam! Holnap hoznak 2db ot és én leviszem neked és megvárom még felszerelteted"

Tehát elméletben (nyilván tudott róla) nem tudott a hibától

2018. szept. 1. 22:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a hirdetésének nyoma van, ha azóta le is vette, akkor archiválva.

HA NEM SZEREPEL BENNE, HOGY LYUKAS, akkor az nem lyukas! ... legalábbis normális ember szerint.

És igen, menj el a rendőrségre, mert lehet, hogy ez ellen a szélhámos csaló ellen már más is tett feljelentést és sok kicsi sokra megy!

2018. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van rá esély hogy viszont látom a pénzem ebből? Vagy egyhamar nem ?

Cimet nem tudom a barátnője számat illetve a face profilját fotóztam le ennyit tudok meg hogy melyik városban lakik gondolom elég a feljelentéshez

2018. szept. 1. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nem szerepel benne hogy lyukas, akkor az vagy lyukas vagy nem, normális ember szerint. Mert hát ugye használt. Normális ember átvizsgálja, mert használt az bármit takarhat és bármilyen hibája lehet.
2018. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csinálsz amit akarsz, a lóvét nem látod, az fix.
2018. szept. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!